YAŞAR YILDIRIM : Teröristin kravatlısıyla ittifak kuranlar MHP’ye alçakça taarruz ediyor

yasar-yildirim--teroristin-kravatlisiyla-ittifak-kuranlar-mhpye-alcakca-taarruz-ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Ülkücülere yönelik ağza alınmayacak hakaretlerde bulunan ve ‘haydut’ deme cüretkârlığını gösteren İP lideri Meral Akşener’in hadsiz açıklamalarına cevap verdi.
05 Ağustos 2019 Pazartesi 21:29

 Ülkü Ocakları’nın karanlık odalarında, kanlı eylem planları yapılan mağaralarda kurulmadığının altını çizen Yıldırım, Türkiye’de ve dünyanın birçok bölgesinde faaliyetlerini sürdüren bu güzide kurumların, üniversitelerde filizlenip, eğitim yuvalarında vücut bulduğunu vurguladı.

MHP’yi ‘haydutlukla’ elli sene önce batı mandacıları, masonik hülya kuran politikacılar, halklara kardeşlik kılıfıyla insanlığa savaş açan teröristlerin suçladığını anımsatan Yıldırım, teröristtin kravatlısı ile kirli ittifaklar kuran, iyi olan her şeye karşı duran siyasi paçozların, politik fahişelerin, Türkiye’nin, coğrafyasında canhıraş egemenlik mücadelesi verdiği bir zamanda, bu kutlu mücadeleye omuz veren MHP’ye alçakça taarruz ettiğini kaydetti.

İşte MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım’ın açıklamasının tam metni:

‘’ÜLKÜ OCAKLARI KANLI EYLEM PLANLARI YAPILAN MAĞARALARDA KURULMADI’’

Ülkü Ocakları metruk binaların karanlık odalarında, kanlı eylem planları yapılan mağaralarda kurulmadı. Üniversitelerimizde filizlendi, eğitim yuvalarında vücut buldu. Tertemiz Anadolu çocuklarının omuzlarında yükseldi, alnı ak, başı dik nesiller yetiştirmeye muvaffak oldu. Milliyetçilik; milletini sevme, yüceltme duygusunun hayatın tüm alanlarına tatbikidir. Milliyetçilik, insanını sevmekle başlar. Ocak’ta ilk öğretilende budur, son anlatılanda.‘’SEVGİ, EĞİTİM OCAĞIDIR ÜLKÜ OCAKLARI’’

Bu kuvvetli sevgi bağıdır, Ülkücü Hareketi, Türk Milleti’nin sönmez ümit ışığı, yıkılmaz kalesi kılan. Sevgiyle yola düşen, nefreti bilmez, hasete meyletmez. Sevgi ocağıdır, eğitim ocağıdır Ülkü Ocakları, Alperen Dervişlerin dergâhı, Bahadırların karargâhıdır. Yalnızca, zalimle arası açık, hainle kavgalı, şakiyle düşman, haydutla husumetlidir.

‘’TERÖRİSTİN KRAVATLISI İLE KİRLİ İTTİFAKLAR KURAN, MHP’YE ALÇAKÇA TAARRUZ ETMEKTEDİR’’

MHP’yi “haydutlukla” elli sene evvel Batı mandacıları, masonik hülya kuran politikacılar, halklara kardeşlik kılıfıyla insanlığa savaş açan teröristler suçluyordu. Cuntacı cani Soyer’de aynı iftirayla, Başbuğ’a sehpayı göstermiş, bizlere işkence ettirmiş, zindanlarda çürütmüştü. Teröristtin kravatlısı ile kirli ittifaklar kuran, iyi olan her şeye karşı duran siyasi paçozlar, politik fahişeler, Türkiye’nin, coğrafyasında canhıraş egemenlik mücadelesi verdiği bir zamanda, bu kutlu mücadeleye omuz veren MHP’ye alçakça taarruz etmektedirler.

‘’ÜLKÜCÜ HAREKETİ ‘HAYDUTLUKLA İTHAM ETMEK AKIL TUTULMASI MIDIR?’’

Eşkıyaya siyasi temsilci diye güzellemeler yapıp, Ülkücü Hareketi “haydutlukla” itham etmek, akıl tutulması mıdır, vicdan kararması mı, şuur bulanıklığı mıdır, karakter bozukluğu mu? Siyasi geçmişi zikzaklarla kararmış bir Madam’ın terbiyeden bigâne hezeyanlarından daha acıklı olanı, oturdukları yerden, kanalizasyon kokan cümlelere alkış tutan müsveddelerin perişan halleridir.

‘’MHP VE ÜLKÜ OCAKLARI TÜRK VE İSLAM DÜŞMANLARININ BAŞ BELASI OLMAYA DEVAM EDECEK’’

İnsanı müşerref kılacak dünyevi hangi makam varsa Lider Allah’ın izniyle hepsini size lütfetti, kirli niyetlere düştünüz, temizledi, karanlık hesaplara girdiniz, düzeltti, birlikte rahmet vardı diye, “İncinmedik, incitenden” dedi, el uzattı, yine kerameti kendinizden saydınız. MHP ve Ülkü Ocakları dün olduğu gibi bugün de Allah’ın izniyle bütün ihtişam ve kudretiyle Türk ve İslam düşmanlarının baş belası, karanlık ve kirli emellerin kâbusu olmaya devam edecek, haddi aşanlara haddini bildirmek marifetinden bir an olsun geri durmayacaktır.

Haberin etiketleri:

YAŞAR, YILDIRIM


Haber okunma sayısı: 182

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

YILDIRAY ÇİÇEK : Yargıda çete, sahte senet, kaset şantajı, tehdit, sapıkla arkadaşlık!

CHP, HDP, İP üçlüsünün adayı olan Mansur Yavaş, bugün Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olarak o

ALİ GÜLER : Hedef: Türk kimliğini koruyarak çağdaşlaşma

Milli eğitim; ailesini, vatanını, milletini seven ve yüceltmeye çalışan (Türk milliyetçisi) Türkiye

ALPARSLAN TEKBAŞ : Başbuğ Alparslan Türkeş Bey’in “Tarım Kentleri”

Rahmetli Başbuğ; köylerdeki nüfusun zamanla şehirlere akacağını yıllar önce sezmiş ve “Kalkınmanın

MİNE GÜLER : Söylem soytarılığı ile akıl tutulması yaşatıyorlar

“PKK terör örgütü değildir, silahlı siyasal bir harekettir.” diyen Tahir Elçi’yi, şehit verdiğimiz gün

AHMET ŞAFAK : Macron'un bardakları

Fransız iletişim biçimi sadece konuşmak, uzun ve detaylı konuşmaktır.

ERTUĞRUL SUBAŞI : HAİNLİĞİN VESİKASI

PKK eş başkanı olan şahsın, rahatsızlanması ve saatlerdir bilincinin yerinde olmadığını beyan eden

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL