İsmet BÜYÜKATAMAN’danİP Genel Başkanına ...

ismet-buyukatamandanip-genel-baskanina-

İP’in hamisi CHP sürece desteğini hiçbir zaman gizlememişken hanımefendinin gizli ortağı Kandil, meselenin doğrudan tarafı olmuştur.
18 Haziran 2019 Salı 10:33

 Türkiye’nin hassasiyetlerinin, ihtiyaçlarının tam karşısında bir yayın politikasına sahip olan ve millî duruş sergileyenlerin dışındaki herkese kucak açan FOX TV; gece gündüz demeden bu kirli yayınlarına devam etmekte ve bu yayınlarda gizli gündemlerin sözcülerine, kirli ağızlara; varlığını Kandil’e, Pensilvanya’ya, yabancı başkentlere armağan etmiş olanlara fırsat tanımaktadır.

Sabahın erken saatinde güne yalan dolan, fitne ile başlayan kanal; acemi, taraflı ve övgüye hasret üçüncü sınıf moderatörüyle insanımızı kinle, öfkeyle doldurarak toplumsal huzurumuza zarar vermektedir. Zamansız öten horoz misali zamansız çalan ve üzerinde “Made in USA” yazısı duran “Çalar Saat”in hükmü yoktur. Bu “Çalar Saat” Müslüman Mahallesi’nde çalınan kilise çanından farksızdır ve rahatsızlık vericidir.

Bu sabah; kanalı, sunucusu ve konuğuyla yine kendi içinde bir tutarlılık sergileyen sabah programı; siyasetin seviyesini, usulünü hiçe sayan bir yayına imza atmıştır. Milliyetçi Hareket üzerinden hesap yapanların serdiği tezgâhın maaşlı tezgâhtarı; Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in Sayın Genel Başkanı’nın ve Ülkücülerin geçit vermemesinin ardından aldığı emirle CHP’nin İP isimli şubesini kuran ve CHP ile birlikte Kandil’e siyaset zemini hazırlayan hanımefendi, malum “Çalar Saat”in bu sabahki bet sesi olmuştur.

Davası Türk’ün yaşı ile eş, siyaseti 71, partisi 50 yaşında olan Ülkücü-Milliyetçi Hareket; Türk milletinin yegâne güven kaynağı ve başını huzurla dayadığı bir omuzdur. Milliyetçi Hareket işgal edilemeyen, işgal edilmek bir yana surlarına gedik dahi açılamayan son kale, millî inancın cevheridir. Bu sebeple içerideki ve dışarıdaki Türklük düşmanlarının devamlı taarruzuna muhatap olmak şerefine nail olan, daima hazır ve tetikte bir mücadele karargâhıdır.

    Bu karargâhın başkomutanı Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye dil uzatmaya yeltenen bu hanımefendi eline tutuşturulan ezberlerle ve CHP ağzıyla sürekli aynı şeyi tekrarlamaktadır. Papağanların dahi kendini geliştirdiği, kapasitesini zorladığı bu çağda bülbül süsü verilmiş kargaların hükmü yoktur. Söylediği sözlere verilen cevapları okumayan, dinlemeyen, bu sebeple de daima başa saran bu zihniyet Türk milletine vakit kaybettirmekten, fitne, fesat üretmekten başka bir işe yaramamaktadır.    Pensilvanya ile yatıp Kandil’le uyananlar, terör örgütlerini meşru gösterme gayretleri içerisine girenler; bet sesliler korosunun temsilcileridir. Sayın Genel Başkanımız “Mitili attım.” dedikçe mitili göremediğini iddia edenlerin gözleri kör olmadığına göre açıkça inkârcıdırlar. Gerçekleri milletten saklayarak siyaset yaptığını iddia edenlerin yolu yol değildir. Mitil, İstanbul’a atılmıştır; Milliyetçi Hareket sahaya en erken inen ve tüm teşkilatlarıyla İstanbul’da sokak sokak çalışan en dinamik parti görünümündedir. Bu vesileyle kıymetli İstanbullu hemşehrilerimizin partimize ve Sayın Genel Başkanımıza teveccühü her geçen gün artmakta, teveccüh arttıkça bet sesler korosu şuursuzca bağırmaktadır.       

    Açılım saçmalığının karşısında duran tek parti Milliyetçi Hareket Partisi ve tek camia Milliyetçi-Ülkücü camiadır. Oysa İP’in hamisi CHP bu sürece desteğini hiçbir zaman gizlememişken hanımefendinin gizli ortağı Kandil, meselenin doğrudan tarafı olmuştur. Yeniden bir açılım yapılması için heveslenen, yol yapan İP’in genel başkanı; bebek katili ve açılım üzerinden Sayın Genel Başkanımıza söz söyleyebilecek son kişidir. Milliyetçi Hareket’in tavrı ve çizgisi oldukça nettir ve tavizsizdir.

    Yapay zekâ teknolojisinin çığır açtığı bu yüzyılda kullanışlı olması adına birden fazla kumandası bulunan eski model siyasetçi hanımefendi, bir oradan bir buradan aldığı emirlerle hareket ettiğinden kafası karışmış, ne söylediğini bilemez hâle gelmiştir. Kişi kendinden bilir işi, misali herkesin bir yerlerden emir aldığını zanneden bu zat bilmelidir ki Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanı hiçbir yerden emir almaz. Bunun dışında Türkiye’de siyaset yapan herhangi bir kimsenin ne içerideki ne de dışarıdaki hain odaklardan emir almasına da müsaade etmez. Hanımefendinin kumandalarının pillerini söküp atacak ve hanımefendiyi özgürleştirecek olan da bizzat Sayın Genel Başkanımız olacaktır.

İP’in başındaki hanımefendiden beklenen açıklamalar bunlar değildir. Kendilerinin ve merkez şubeleri CHP’nin cevaplaması gereken soru şudur: HDP, CHP ve İP ortak İstanbul mitingini ne zaman yapacaktır?


MHP GENEL SEKRETERI 

İSMET BÜYÜKATAMAN


MANAS HABER

Haberin etiketleri:

İSMET, BÜYÜKATAMAN


Haber okunma sayısı: 227

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

ERTUĞRUL SUBAŞI : ANLAMADAN ANMAYA ÇALIŞANLAR!

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 10 KASIM 1938 OSMAN YÜKSEL SERDENGEÇTİ 10 KASIM 1983

ALİ GÜLER : Hasta yatağında son sözü ‘Allah’ oldu

Profesör Halim Sabit son anları şöyle anlatıyor: “Artık çok fenalaşmıştı. Çocuklarına veda etti, ailesi

KONUR ALP KOÇAK : İade et ya da yargıla!

Uluslararası hukukun babası” olarak bilinen Hugo Grotius’un 17. yüzyıldaki çalışmalarına kadar eskiye

MİNE GÜLER : Kod adı vahşet: Ermeniler!

Kim bu Ermeniler ? Caniliğin bedene büründüğü aciz millet !

AHMET ŞAFAK : Kanon meselesi!

Unutulmamalıdır ki sadece coğrafya kader değildir.

LEYLA DÜZEL : KAĞITTAN KAHRAMANLAR

CHP ve HDP terör örgütlerinden nasıl temizlenir ?

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL