20 Şubat 2020 Perşembe

İsmet BÜYÜKATAMAN : Ümit Kıvanç isimli kendini bilmez ...

ismet-buyukataman--umit-kivanc-isimli-kendini-bilmez-

Bu müflis beyinlerin devlet düşmanlığı, Türkiye Cumhuriyeti ile sınırlıdır.
21 Aralık 2019 Cumartesi 21:08

 Zihnî altyapısına Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni katil olarak kodlamış bulunanların eylemlerinde ve öne sürdükleri fikirlerde kendileri adına bir tutarlılık söz konusu olsa da bu tutarlılık sakat bir psikolojinin tezahürü olduğu için gerçeklerden uzaktır.

Psikoloji ilmi; bu sakat ruh hâlinin, müflis beyinleri doğru düşünebilme becerisinden mahrum bıraktığını ortaya koymaktadır. Yine psikoloji ilmi, bu durumdan kurtulmanın tek yolunun sorunun kaynağına inip beyni sakatlayan sebeple mücadele etmeyi gerekli görmektedir. Bugün sözde gazete ve sözde İnternet haber sitelerinde yuvalanan, gazeteci kılığına bürünmüş bazı devlet düşmanları bu bozuk psikolojiye sahip oldukları hâlde tedaviye yanaşmamakta; kendilerini sağlıklı, diğerlerini hastalıklı görmektedir.

Bu müflis beyinlerin devlet düşmanlığı, Türkiye Cumhuriyeti ile sınırlıdır. Kuş tüyü yataklara uzanıp üzerine kaz tüyü yorgan çeken bu tipler; sosyalizmin yılmaz savunucusu olarak Türk devletini, vatandaşını fakir bırakmakla suçlayıp ipek kılıflı yastıklarına başlarını koyar ve gönül rahatlığı ile uyurlar. Sosyalizmin yılmaz savunucusu olan aynı tipler bir bakarsınız Türkiye düşmanlığı için kapitalizmin sözcüsü olmakta bir beis görmezler, Türk Milliyetçilerinin ise “aşırı dozda anti-emperyalizm” ile hayata yoğun bakım servisinden baktığını iddia ederler. Türk Milliyetçiliği fikriyatını yoğun bakımda zanneden sakat zihniyetin beyin ölümü çoktan gerçekleştiği hâlde bunu görmekten uzaktırlar.

Devlet ve Devlet Bahçeli düşmanlığında sınır tanımayan Oya Ablasının bir tanesi Ümit Kıvanç’ın karın ağrısının sebebini anlamak için, Kıvanç’ınki kadar bir IQ’ya sahip olmak bile yeterlidir. Sayın Genel Başkanımızın “Geçmişleri geleceklerine kefil olamayan siyasi garabetlerin Türkiye’nin geleceği için söz söylemeye ne hakları vardır ne de hadleri olacaktır.” sözleri üzerinden partimize saldırmaya yeltenenlerin de Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in de geçmişi ortadadır.

On binlerce Türk Milliyetçisi gencin; bedenini ve zihnini siper ederek komünizm mikrobunun Türkiye’ye bulaşmasını engellemesi, yabancı “mayrak”ların sevdalılarının hayallerini suya düşürmüştür. Şerefli Türk bayrağından “bayrak mayrak” diye bahsedenlerin; heveslerini kursaklarında bırakan Milliyetçi Hareket’in geçmişine dil uzatması Milliyetçi-Ülkücü Hareket adına bir şereftir.Doğudan batıya, kuzeyden güneye bir ve tek yürek olan Türk insanının PKK’lı teröristler tarafından şehit edildiği yılları, “90'lardaki muazzam zulüm yılları” sözleriyle betimleyip Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni katil olarak gösterme cüretinde bulunan Kıvanç, Milliyetçi Hareket Partisini zihninde bambaşka bir yere oturtmuş gözükmektedir. Oya Ablasının “Devlet Bahçeli gücünü nereden alıyor?” sorusuna verdiğimiz cevap ortada iken devlet düşmanlığı psikolojisinin tezahürü olan arazlarına cevap verme lüzumu görmemekte; sadece yüce Allah’tan devlet düşmanları için ne diliyorsak kendisi için de bunu dilemekteyiz.

Milliyetçi Hareket Partisi; Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ilelebet payidar kalması, gücünü aldığı büyük Türk milletinin hür ve müreffeh olması için mücadele etmektedir. Bu uğurda şerefli geçmişi geleceğine kefil; Türk ve Türklük düşmanlarına korku salacak kadar da övünçle doludur.


MHP GENEL SEKRETERİ 

İSMET BÜYÜKATAMAN


MANAS HABER

Haberin etiketleri:

İSMET, BÜYÜKATAMAN


Haber okunma sayısı: 201

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

ORHAN KARATAŞ : Türkiye'nin şakası yok

Güney sınırlarımız boyunca kurulmak istenen vahim tuzağın bozulması için Türk milleti tek yürek, tek ses,

YILDIRAY ÇİÇEK : Meral Akşener'in partisi İP'tal

“HDP, Kürtlerin siyasal temsilcisi” diyen, CHP-HDP ortaklığına yancı olan, terörist Demirtaş’ın oy

MİNE GÜLER : Her şeyin başı “İnsanlık”…

insanlık bir yandan dünyayı, diğer yandan kendini yok ediyor.

AHMET ŞAFAK : Okumadan yazmak, bilmeden konuşmak

İnternet ilkokulu mezunlarının her şey olabildiği bir dünyada gerçek bilgiye nasıl ulaşacağız?

LEYLA DÜZEL : DARBE HEVESLİSİ TÜM MİHRAKLAR AYAĞINI DENK ALSIN

CHP, HDP, İP, SP'lilerin dilinde hala kontrollü darbe, Kılıçdaroğlu’nun iddia ettiği ama bir türlü

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL