TEVFİK BALA: BU GÜN DEĞİLSE ya NE ZAMAN...?

tevfik-bala-bu-gun-degilse-ya-ne-zaman-

X,Y kromozomu ile nasıl oluyor da yeni bir nesil olarak LGBT nesli oluşturuluyor...?
08 Temmuz 2019 Pazartesi 01:39

 Değerli dostlar, bu gün kendi kendimize bazı sorular sorsak ve sonraki vakitleri düşünerek yaşamaya başlasak daha mı iyi olur acaba?

Yaşadığımız zaman diliminde bu denli;  LGBT nesli, obezite nesli, otizm nesli nasıl bu kadar hızlı bir biçimde çoğalıyor...?

Sorumlu olduğumuz bu zaman diliminde; tiroid, insülin, kalp hastalıkları neden çocuk/genç yaşta önü alınamaz bir biçimde çoğalıyor...?

Yine aynı zaman diliminde bilinçsizce kullandığımız ilaçların reçetesinde, niye? "kişilik değişimine" sebebiyet verir yazar da biz bunu hiç dikkate almaz oluruz...? 

Şahidi olduğumuz bu zaman diliminde yapılanların çoğunun "fıtrat" üzerine bilinçli tahribat ve saldırı olduğunu algılamayız ve üzerine hiç kafa yormayız, niye acaba...?Bu sorularla asil meselenin özüne gelelim dostlar. Uykularımızı kaçıracak, oturduğumuz yerde bizi zıplatacak asil meseleye gelelim dostlar...

Dünyayı sömürerek yönetmeye kalkışan "On Üç Aile yani İllüminati Tarikatı" mensupları "Yeni Bir Dünya" kurma derdiyle "Yeni Bir Nesil" meydana getirmeye çalışıyorlar. İçinde olduğumuz bu nesile insanlığın son nesli diyorlar. Bu neslin nüfusu öyle yada böyle sebeplerle altı buçuk milyardan bir/ bir buçuk milyara kadar düşürülecek ve sonrasında oto kontrolle kullanıla bilen laboratuvar ortamlı bir nesle geçiş yapılacak. 

Bu yürüyüşe İslam Medeniyeti (özelinde) Türkiye/Türkler/aile yapısını en büyük tehdit, en büyük engel görmektedirler. Diğer Müslüman coğrafyalar üzerine  arsızca ve azgınca yürürlerken ve her yolu, her yöntemi uygulayıp nefes alamaz bir hale getirmişlerken elbetteki Türkiye'yi kendi başına bırakacak değillerdi... 

Dünya üzerinde en önemli üç ana sektörü doların dolaşım pazarı olarak dayatıp kazançlarına kazanç katmaktan hiç çekinmiyorlar. Olmazsa olmazları olarak gördükleri Enerji sektörü (başta petrol), Silah sektörü ve İlaç sektörü ile yeni bir nesille yeni bir dünya kurmaya doğru koşuyorlar...

Tıp alanına baktığımızda; Cinsiyet kromozomları X ve Y den ibaret olduğunu bildiğimize göre yeni bir nesil meydana getirmenin "Fıtratı" bozma üzerinden olacağı aşıklar değil midir? 

"Her doğan çocuk İslam Fıtratı üzerine doğar, anası, babası, çevresi bu fıtratı bozar, değiştirir"  sözü yüce peygamberimizi bize hatırlatırken günümüzde bu yaşadıklarımız bizi düşünmeye sevk etmez mi...?

Bin dokuz yüz doksanlı yıllarda kısır bir nesil, iki binli yıllarda eşcinsel bir  nesil nasıl bu kadar hızlı bir biçimde çoğaltılmış olabiliyor...?

Reçetelerde yazan "kişilik değişimi" ibaresi aslında "Fıtrat" değişimi olarak şimdilerde gözümüze batmıyor mu acaba...?

İnsanın fıtratında olan hissiyat yapıları, düşünce yapıları, yönelişleri, iyiyi, güzeli, doğruyu bulma, ayrıt etme özellikleri nasıl değişiyor yada değiştiriliyor...?

Üremeyi, erkek cinsi, çoğalmayı, aileyi bitirme çalışması değil mi ?Kısa bir sürede çoğalan obezite, otizm, tiroid, insülin, kalp hastalıkları neyin gerekçesi olabilir ki...?

X,Y kromozomu ile nasıl oluyor da yeni bir nesil olarak LGBT nesli oluşturuluyor...?

Peki daha acısı, çocuklarımıza vurdurduğumuz bu aşılar "fıtrata" uygun aşılar mıdır? Bu aşıların insan fıtratı üzerinde ki etkileri neler olabilir diye hiç milli laboratuvarlarımızda inceleme ihtiyacı hissettik mi? Yada Fıtratımıza uygun milli aşılarımız olsun diye dertler edindik mi?  

Bizler hiç düşünmez miyiz? Bizler hiç akletmez miyiz?  

Bütün bunlar bir plan dahilinde bir sömürü, bir milleti, bir medeniyeti yok etme çalışmaları ve savaşı değil mi, dersiniz...?

Dostlar nereye sürükleniyoruz böyle? Bu hal ile yolculuğumuz nereye gidecek böyle?

AB uyum yasaları çerçevesinde İstanbul sözleşmesini destekleyen 6284 sayılı yasa ve İstanbul Sözleşmesi neyin nesi acaba...? 

Bin dokuz yüz kırk dokuzdan beri Milli Eğitimde yolumuzu ve yönümüzü ayarladığımız "Fulbright Anlaşması" ile nereye kadar gideceğimizi sanıyor olabiliriz ki...? Daha dün gibi okullarımızda "ETCEP" projesi ile yaptıklarımız neyin fesiydi acaba...? 

Ah dünya, bu nasıl bir hal böyle...?

Biz ne zaman kardeş olmaya başlayacağız? Biz ne zaman millet olmaya başlayacağız? Biz ne zaman ümmet olmaya başlayacağız...? 

Biz ne zaman Kur'anın dili ile (hadid suresi 25. ayeti) konuşarak kıyama başlayacağız...?

Vakit tamam değil mi dostlar? Tabandan tavana, tavandan tabana doğru yürüyerek orta bir yerde buluşma, kucaklaşma vakti bu vakit değil mi acaba...?

İlla kardeşlik duyguları içinde, medeniyet değerlerimizi kuşanıp kıyama kalkmaktan başka bir yol var mı ki dostlar...

Selam ve dualarımla, günümüz, akıbetimiz hayr ola...

                 Tevfik BALA

 

MANAS HABER

Haberin etiketleri:

TEVFİK, BALA


Haber okunma sayısı: 187

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

YILDIRAY ÇİÇEK : Yargıda çete, sahte senet, kaset şantajı, tehdit, sapıkla arkadaşlık!

CHP, HDP, İP üçlüsünün adayı olan Mansur Yavaş, bugün Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olarak o

ALİ GÜLER : Hedef: Türk kimliğini koruyarak çağdaşlaşma

Milli eğitim; ailesini, vatanını, milletini seven ve yüceltmeye çalışan (Türk milliyetçisi) Türkiye

ALPARSLAN TEKBAŞ : Başbuğ Alparslan Türkeş Bey’in “Tarım Kentleri”

Rahmetli Başbuğ; köylerdeki nüfusun zamanla şehirlere akacağını yıllar önce sezmiş ve “Kalkınmanın

MİNE GÜLER : Söylem soytarılığı ile akıl tutulması yaşatıyorlar

“PKK terör örgütü değildir, silahlı siyasal bir harekettir.” diyen Tahir Elçi’yi, şehit verdiğimiz gün

AHMET ŞAFAK : Macron'un bardakları

Fransız iletişim biçimi sadece konuşmak, uzun ve detaylı konuşmaktır.

ERTUĞRUL SUBAŞI : HAİNLİĞİN VESİKASI

PKK eş başkanı olan şahsın, rahatsızlanması ve saatlerdir bilincinin yerinde olmadığını beyan eden

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL