GÜZELLİĞİN ESTETİKLE BULUŞMA NOKTASI: VİALİFE ESTETİK ...

guzelligin-estetikle-bulusma-noktasi-vialife-estetik-

VİALİFE ESTETİK SULTANBEYLİ'DE, Abdurrahmangazi mahallesi Garih bulvarı No:106 Kat:2 Daire 3-4’ de “Maksimum Memnuniyeti Hedefliyoruz” Detaylı Bilgi için : 0541 833 0034’ü araya bilirsiniz.
09 Eylül 2019 Pazartesi 19:48

 Kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkan ve kısa süre içerisinde bunları gerçekleştiren Sultanbeyli, Gebze, Ankara, İzmir gibi şubeleriyle VİALİFE ESTETİK, Sultanbeyli’deki Genel Merkezi ve şubelerinde 30’a yakın farklı hizmeti doktor ve profesyonel uzman ekibiyle sunuyor. 

 

Müşterilerine daima yüksek kaliteli, yüksek performanslı ürünlerle işlem sunmanın gereğine inanan VİALİFE ESTETİK bu amacından dolayı en iyi ürünleri kaliteli cihazlarla tecrübeli kadrosu ile müşterilerinin hizmetine sunuyor.  İçerisinde bütün üniteleri bir arada bulunduran kuruluş, uzman kadrosuyla hizmetlerini başarı ile sürdürüyor. 

 

“Profesyonel, Yaratıcı ve Eğitimli Kadromuzla Hizmet Veriyoruz” 

VİALİFE ESTETİK Kurucusu Bilal Parlak, günümüzün temel sorunlarından olan sağlıklı ve düzenli beslenmemeden kaynaklı obezite, cilt sorunları ve buna benzer şikayetlerin sektörlerini  ihtiyaç haline getirdiğini soyledi. Parlak, "Sektörün bize sunduğu ve alanının çok çeşitli olmasıyla beraber şirketimiz de bunlardan birkaçı olan, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Bölgesel İncelme, Dermapen, Akne & Leke Tedavileri, İğneli Epilasyon, Mezoterapi, Estetik, Altın İğne, Prp, Ameliyatsız Yüz Germe, Dolgu, Botoks, Çatlak Tedavisi, Hydrafacial, Kriolipoliz, Soğuk Lipoliz, G5, Kimyasal Peeling gibi 30 yakın farklı hizmeti bünyesinde bulundurarak sunmaktadır" dedi. 

 

VİALİFE ESTETİK İşletme Sahibi Bilal Parlak, “Sektörümüzde, profesyonel, yaratıcı, eğitimli kadroyla; kendine, sağlığına ve bakımına önem veren kozmetik, medikal ürünlerinin kullanımının yararına inanan tüketicilere en kısa yoldan ve doğru bir biçimde ulaşmayı hedefleyerek misafirlerimizin rahat ve huzur bulabileceği merkezler oluşturuyoruz” diye konuştu.

 

“Maksimum Memnuniyeti Hedefliyoruz”

 

“Herkesin kendini daha sağlıklı ve bakımlı hissetmek istemesi lüks değil” diyen Parlak, cilt ve vücut estetiği alanında ulusal ve uluslararası yasal yönetmelikler çerçevesinde, modern ve bilimsel yöntemlerle hizmet verdiklerine dikkat çekti. Parlak, şöyle devam etti: “Maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşterilerinin hızla gelişen ve değişen beklentilerini tam ve zamanında karşılamayı temel amaç kabul edip, temel değerler doğrultusunda iş ahlakı, kalite ve dürüstlükten taviz vermeyen bir sağlık firması olmayı amaçlamaktayız.”

 

VİALİFE ESTETİK Son Teknoloji İmkanları Kullanıyor 

 

VİALİFE ESTETİK İşletme Sahibi Bilal Parlak, sundukları son teknolojiye vurgu yaptı. Parlak, sözlerini şöyle sürdürdü: “Tüm hizmetlerimizin kendi alanı ve piyasa diliminde kesin bir kalite üstünlüğüne sahip olmasını sağlamak, yaptığımız işi bir defada ve doğru olarak yapmak, sağlıklı tedarikçi ilişkileri kurmak, eğitimler ve öneri faaliyetleri ile sürekli iyileştirme ve geliştirme sağlamak, hizmet kalitesini ve verimliliğini yeni teknolojileri takip ederek en yüksek değere ulaştırmak, kaynaklarımızı yerinde kullanarak çevreye ve insan sağlığına saygı çerçevesinde vermek taahhüdümüzdür.”

 

VİALİFE ESTETİK

 

MANAS HABER

Haberin etiketleri:

VİALİFE, ESTETİK


Haber okunma sayısı: 120

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

tevfik-bala--ne-menem--sozlesme

TEVFİK BALA : NE MENEM SÖZLEŞME...

21 Eylül 2019 Cumartesi 19:11
tevfik-bala--serberst-piyasa

TEVFİK BALA : SERBERST PİYASA…

21 Eylül 2019 Cumartesi 18:39
ozgur-kaya--istege-bagli-sigortalilik

ÖZGÜR KAYA : İsteğe bağlı sigortalılık

21 Eylül 2019 Cumartesi 14:53
ahmet-safak--ulku-ve-kulturel-hegemonya

AHMET ŞAFAK : Ülkü ve kültürel hegemonya

21 Eylül 2019 Cumartesi 14:49
leyla-duzel--sev-ki-seveyim

LEYLA DÜZEL : SEV Kİ SEVEYİM!

21 Eylül 2019 Cumartesi 14:37

ÜLKE GÜNDEMİ

TEVFİK BALA : NE MENEM SÖZLEŞME...

İslam coğrafyalarında kan, göz yaşı, acı, zülüm, sömürü bitmek bilmiyor.

TEVFİK BALA : SERBERST PİYASA…

Seksenli yılların bağımlı Türkiye’sine dayatılan serbest ekonomi modeli, bizi daha da bağımlı hale

ÖZGÜR KAYA : İsteğe bağlı sigortalılık

Ülkemizde Sosyal Güvenlik sistemi içinde zorunlu sigortalılık sisteminin yanında çalışamayan

AHMET ŞAFAK : Ülkü ve kültürel hegemonya

En çok sevdiğim yerlerin başında sahaflar gelirdi. Bugün de öyledir.

LEYLA DÜZEL : SEV Kİ SEVEYİM!

Mutluluk bir kuştur, uçtu mu bulana aşk olsun!

LEYLA DÜZEL : KİME HİZMET EDİYORSUNUZ ?

İngiltere AB'den çıkınca gıdayı, tarım ürünlerini nerden alacak? Türkiye'den! İkili anlaşmalarla

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL