GUSAN YEDİÇ : SAKIN KIZMAYIN BU ÇOCUKLARA

gusan-yedic--sakin-kizmayin-bu-cocuklara

Cehalet cok kotu birsey. Hem cahil olup hem de kustah ve ukala olmak ise, utanilasi bir zavallilik olup, maaleser genclerimize sirayet etmistir.
11 Haziran 2019 Salı 13:24

 
Hayati boyunca bir bakkal dukkani acip da, uc kisiyi bes gun bir arada calistirma tecrubesine sahip olmayan bacak kadar hadsizlerin, devleti yonetmek konusunda boylesine edepsizliklerde bulunmasinin yegane nedeni, ailelerinden almis oldugu terbiye eksikligi.

Liberal demokrasi kilifi altinda Turkiye'deki ahlak cokuntusunu yaratan "sosyal demokratlar" ifade ozgurlugu ile kufur arasindaki ince cizgiyi kastili olarak birbirine karistirmis, Turk adet ve ananeleri icindeki kucuge sevgi buyuge saygi kavramini bilerek, isteyerek, kasitli olarak, planli ve programli bir bicimde yok etmislerdir.

Iste bu nedenledir ki, sosyal demokrasi olarak tanimlanmakta olan liberal yaklasimcilik, girdigi her toplumu dejenere edecek, evladi babaya, kardesi kardese dusman edecek gizli bir psikolojik harp taktigi olarak kullanilmaya baslanmistir.

Siyasetin bir bilim dali oldugunu, bu amacla yuksek ogretim kurumlarinda tahsil goruldugunu, tahsilini bitiren kisilerin devletin erklerinde calismaya basladiklarini oneme almayan bu cocuklar, medyanin da zehirleyici etkisi ile beyin kontrolune tabi olmuslardir.

Kose yazarlari sifati ile sohret kazandirilan etki ajanlari satilmis kalemler, bu cocuklarin beyinlerini yikayan, saglikli dusunememelerine neden olan temel unsurdur...Bunun ustune sosyal medyanin getirisi olan bilmislik de eklenince, genclik cigrindan cikarilmis olmaktadir. Bu ulkenin yasadigi siyasi sorunlarin tamaminin, uluslararasi siyaset ile ile baglantili oldugunu bilmeden kustahlikta bulunan gencler, kuresel karteller olarak tanimlanan orgutlerin, ulke yonetimlerinde ne derece etkili olduklarini, ulkelerde hukumeterli dusurup, istedikleri isimlere hukumet kurdurduklarini idrak etmeksizin salt elestiriye yogunlasip, cozum uretemedikleri sorunlar hakkinda ahkam kesmenin ukalalik olarak tanimlandiginii da onemsemez olmuslar.

Bu karakterde insanlar, soz konusu siyaset bilimi oldugu zaman ukalaca ahkam keser fakat sevdikleri, yakinlari kalp ameliyati gecirmek zorunda kalinca, alaninda tecrubeli bir cerrah ararlar. Cunku her isi, isinin erbabi bir uzmanin yapmasini isterler.

Hal boyle iken, siyaset gibi bir bilim dalinda bu derece hadsizlesmeleri, maalesef medya kanallari ile yayilmakta olan beyin kontrolunun bir neticesidir.

Bu kontrolu gerceklestirenler de, gazeteci, televizyoncu kimligi ile toplumu hedef alan etki ajanlaridir. Sonuc olarak sunu ifade etmeliyimdir ki, Turkiye'de, fazla degil, ucyuz civarinda medya mensubu elimine edildigi taktirde, ulkedeki ahlak erozyonu da onlenmis olacaktir...

Genclerimize degil, genclerimizi bu hale getiren etki ajanlarina kizin ve onlari hedef alin diyorum ve net olarak sunu soyluyorum...

Medyanin etki ajanlarini hedef alin.

Gusan Yedic

Haberin etiketleri:

GUSAN, YEDİÇ


Haber okunma sayısı: 58

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

ERTUĞRUL SUBAŞI : HAK KAMUDA ÇALIŞAN TÜM SÖZLEŞMELİLERE VERİLMELİDİR

Ay başı geldiğinde ödemeleri yetişmeyenler, asgari ücretlilerin hallerini en içten şekilde idrak etmektedir

ORHAN KARATAŞ : Gerçeklerin ortaya çıkmasına izin verilecek mi?

Tartışma programı için seçilen isim net şekilde Ekrem İmamoğlu taraftarıdır. Tercihini çok önceden ilan

YILDIRAY ÇİÇEK : İftiralarının canı cehenneme Can Ataklı!

Sözcü yazarı Can Ataklı yalan ve iftira yüklü yazısında...

ALİ GÜLER : Halkın, Kur’an-ı Kerim’i anlamasını istiyordu

SORULARLA ATATÜRK’ÜN MANEVİ DÜNYASI VE İSLAM’A HİZMETLERİ...

ELNUR PAŞA : Mübariz

Ruhumuzu sen kurtardın, topraklarımızı da Milli Ordumuz kurtaracak.

ÖZGÜR KAYA : Sağlık hizmetlerinden yararlanma (Yurt içi)

Genel sağlık sigortası kapsamında sağlık hizmetlerinden yararlanabilme durumunuzu www.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL