GUSAN YEDİÇ : NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ

gusan-yedic---neyin-kafasini-yasiyorsunuz

Aklınızı başınıza alın beyler...
07 Ağustos 2019 Çarşamba 21:20

 Türkiye'deki sivil toplum kuruluşları ile devlet yetkililerine sesleniyorum ve sizin amacınız nedir diye soruyorum...

Öncelikle, sıfat taşımış olmak için sivil toplum örgütlerinin içinde yer alan temsilcilere sesleniyorum ve sizin kuruluş amacınız nedir, tüzüğünüzde vizyon olarak belirlediğiniz kuramı, hangi şartlar tezahür ettiği zaman misyona dönüştürmek için kuruldunuz, diye hatırlatmak istiyorum.

Devlet bakanları, ve milletvekillerinin huzuruna çıkıp, dernek binası almak için katkılarını dilenip, katkıları aldıktan sonra alınan katkının yarısını cebine indiren dernek temsilcileri, bugün ülkede dış güçler tarafından desteklenen, hain sivil toplum örgütleri ardı ardına eylemlerini sürdürürken, siz ne iş yapıyorsunuz...

Türkiye'de Soros'un, Alman Vakıfları'nın, NED'in, masonların sivil toplum örgütleri cirit atarken.. ülkeye, millete ve devlete bugünlerde destek olmak amacı ile ortaya çıkmayacaksanız, ne zaman çıkacacaksınız, ne zaman kuruluş amacınıza hizmet edeceksiniz...

Hain örgütlenmeler, demokratik eylem hakkını kullanmak adına, ülkenin Kaz Dağları gibisinden bir yöresinde resmen devlete karşı bir isyan başlatmış iken, sizler ne zaman demokratik eylem hakkınızı kullanıp, kontra eylemlere geçip de devlete destek olmak amacıyla varlığınızı hissettirmeye başlayacaksınız...Büyüyünce mi...

Ne zaman büyüyeceksiniz sizler ağalar...

Geleyim devlete...

Devlet hala 20. yüzyıl kafası ile 21. yüzyılda millete aşiret ağası tavrı sergiliyor. Sivil toplum örgütlerinin de, sivil toplum örgütçülüğünün de önemini anlayan adam sayısı devlette ne kadar, bu hala meçhul.

Herifler Türkiye'yi sivil toplum örgütü kapsamındaki ajan kuruluşlar ile donatmış, devlet hala Türk sivil toplum örgütçülüğü konusunda hiçbir destekte bulunmuyor.

Sen sus otur yerine, anlamassin bu işlerden modunda.

Hala geçmişten kalma monser tavrını sürdüyorlar.

Bugün İsrail diye bir devlet varsa haritada, bu devleti kuran Yahudi sivil toplum örgütleridir. Bugün, Amerika'yı parmağında oynatıyorsa İsrail, bunu Amerika'daki sivil toplum örgütleri sayesinde yapmaktadır. İngiltere her ülkede devletin içinde bir şekilde etkili ise, sivil toplum örgütü olarak tanımlanan mason locaları ile sürdürmektedir. Almanya, Türkiye'nin altın çıkarmasını engelleyebiliyorsa, bunu, kendisinin fonladığı sivil toplum örgütleri sayesine başarabilmektedir.

Türkiye'de bu kadar çok ihanet ve hain varsa, o hainlerin hepsi Batı'nın her türlü desteğini alan sivil toplum örgütü kapsamındaki ajan yapılar sayesinde vardır.

Herifler bir gece içinde örgütlenip, binlerce kişiyi sokağa indirebiliyorsa, devlet biz nerede hata yapıyoruz diye oturup kendisini sorgulamalıdır...

Devlet ne zaman bu sorgulamayı başlatacak...

Ne zaman çağa ayak uydurmak için ciddi hamleler başlatacak...

Günümüzdeki devlet anlayışı hala Türk'leri sivil toplum örgütleri içinde örgütlemiyor, destek olmuyorsa, geri kafalıdır, çağın gerisinden gelişmeleri takip ediyor demektir, aman sakin Türk'leri örgütlemeyelim sonra bunlar başımıza dert olur diye düşünmektedir. Hasetlik bu milleti yeyip bitiriyor.

Sorun, Türk'ün Türk'e olan haseti ve çekemezliği...

Ülkedeki hainler ve ihanet de bunun getirisidir.

Guşan Yediç

 

MANAS HABER

Haberin etiketleri:

GUSAN, YEDİÇ


Haber okunma sayısı: 145

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

TEVFİK BALA : HAYDEEE, YENİ FIRSATLARA…

İngiltere liderlerinden Churchill’in söylediği ; “Türkiye solarsa sulayın, uzarsa budayın” ...

LEYLA DÜZEL : HAYDUT VE AVARELLERİ SES VERİN

İki gündür tıs yok bu zilletin Cücük Ortağı, FETÖ'nün Arka Bahçesi, CHPPKK'nın Don Lastiği Güdük

AHMET ŞAFAK : Zamanın ruhu ve ülkücülük

Biz aykırı nesildendik: Çünkü bize fikir ustalarımız şöyle öğretmişlerdi: Toplumlar aynı zamanda

YILDIRAY ÇİÇEK : Yaşasın Türk devleti

HDP’li belediyelerin terör örgütü PKK dışında iradesi yoktur.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL