10 Nisan 2020 Cuma

ERTUĞRUL SUBAŞI : HAİNLİĞİN VESİKASI

ertugrul-subasi--hainligin-vesikasi

PKK eş başkanı olan şahsın, rahatsızlanması ve saatlerdir bilincinin yerinde olmadığını beyan eden “Bilinçsiz” bir şahıs peyda olmuş.
07 Aralık 2019 Cumartesi 18:18

 Taşları bağlamışlar; Köpekler, çakallar, sırtlanlar, çıyanlar, sıçanlar serbest...

Gayeleri sabit ve net. Türkiye Cumhuriyeti Devletinde yeni bir “Ayaklanma arenası” oluşturmak. Bu sebeple ilk aşamadaki hedef “Cumhur İttifakı” üzerine saldırı düzenleyip ve bu saldırı neticesinde siyasi baskı ile beraber, zayıflatarak yeni saldırılar düzenlemek. Devlet ve Millet töresinden uzak oldukları için Devlet ve Millet idealini kişisel bir alanda değerlendirmektedirler. Oysa ki töreden ve yasadan uzak oldukları için; Devlet ve Millet olgusunun bir bütün, bir ahenk içerisinde olduklarından bihaber gibi davranıyorlar. Emperyalizm önderliğinde, yapılan bu saldırılar “Siyasi zayıflık” ve akabinde “Boşluk oluşturmak” için zuhur edilen olaylar. Mezhepsel, etnik köken, siyasi görüş gibi ayrımların yeniden hortlamasını sağlayarak “Faşist düzen” dedikleri “Türk’ün gücünü” enselerinde hissediyorlar aslında. Soğuk terlemelerinin sebebi de bu zaten. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Yüce Türk Milleti partilerden ve siyasi isimlerden ibaret olmadığını, bizi biz yapan Cumhuriyet ve Türk Milliyetçiliğinin muazzam birliği olduğunu bilmeyen bu ahmaklar ve Marksist güruhlar, dillerinin ayarını çoktan kaçırdılar. Her bulundukları platformda, şerefsizce Türk Milletine ve Türk Devletine alçakça  ifadeler kullanan bu hainler gereken cezayı almalı ve bu kahpeliğin hesabını vermelidir. Ötesi beyhude ve klişedir.

Özgürlük ve Demokrasi gibi safsatalar ile meydanlarda kendilerini yırtan bu çapsızlar, hadlerini aşmış bir vaziyetteler. Kimseye Yüce Türk Milletine parmak sallayamaz! Kimse Yüce Türk Devletine yol gösteremez! Sosyalist ve Komünist serserilik ile her daim bir kaos oluşturmaya çalışan “Sosyalist ve Kürtçü” kesim “Kabaran ayranın” farkında değiller. Açıkça söylem ve eylemler de kinlerini kusmaya devam eder iken “Apocu ve Fetocu” hainlerin, halen kamunun her alanında, baş gösterdikleri alenen ortadadır. Öğrenci kılığına girmiş terörist sıçanlar, aynı şekilde Darwin savunuculuğu yapan öğreticiler, PKK aşkı ile yanıp kıvranan “Solcular”, Cumhur İttifakı devrilsin de “İsterse Vatanda Kızıl çizmeler gezsin” diyen zilletin Donkişotları ne zaman hesap verecekler? Peki bu hesap nasıl sorulacaktır. Formül sabit ve tek. Bu hesabın ve bu kahpe çarkın dişleri sadece Türk Milliyetçiliği ile yıkılır ve kırılır. Çekiç ve orağı sadece ve sadece Türk Milliyetçiliği yerle yeksan edebilir.  Başka bir çizgi, başka bir formül ve başka bir seçenek arayışı gaflet ve zaman kaybıdır. Allah’a hamt olsun ki bu muazzam harekat Cumhur İttifakını tesis eden, Bilge Lider Devlet BAHÇELİ beyefendi görüşleri ve azmi ile yapılmaktadır. “Güneşi içenlerin türkülerini çığıranlara”, “Kızıl Elma hey Kızıl elma” haykırışları ile tek tek gösterdi. Bugün içinde bulunduğumuz durum şu ki; Türk Devletine ve Türk Milletine bıyık altından, aba altından, gizlice bir hal değil, direk açıkça ve kahpece saldırılar düzenlenmekte. PKK denilen bebek katillerinin, teröristlerin kırıntısı olan HDPKK denilen Marksist oluşum nereye kadar devam edecek.

PKK eş başkanı olan şahsın, rahatsızlanması ve saatlerdir bilincinin yerinde olmadığını beyan eden “Bilinçsiz” bir şahıs peyda olmuş. Bu kişinin tek gayesi bahsettiğim gibi bir “Gezi olayı” misali eylem oluşturmak. Kahpece Türk Milletine ve Devletine saldırmak. Oysa bu şuursuz kişi tıbben de uzun süreli “Bilinçsiz” halin ağır netice ile nihayete ereceğinden bihaber dir. PKK Şovmenliği yapanlar meydanda açıkça kelam etmemeli. Bu kelamı Türk Gençliği ettirmemeli. Gebermeyen lakin can çekişen, bir ihanete su taşıyan, merhem süren, tedavi eden “Sol” ; Türkiye Cumhuriyeti tarihinde kara bir leke olarak anılacaktır. Her gün, yeni bir fitne çıkarma arzusu ile maalesef güne başlayan bu kepazelerin, son nefesleri Türk’ün elleri arasında olacaktır. Hep aynı sahneler sergilenmekte. PKK darbe yedikçe kuduruyorlar. Kimi Avrupa da soluğu alıyor, kimi şov yapıyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti alayından güçlüdür ve alayına gerekeni yapacaktır. 

Siyasal Atatürkçüler, Atatürk maskesi altında Marksist ve Komünist bir hal düzeneği alıyor ve akabinde PKK savunuculuğuna soyunuyorlar. Siyasal İslamcı denilen zevatlar, sığındıkları partilerde ve kurumlarda İslamiyet adı altında Türk düşmanlığı yapıp ve “Haramzadeler” zinciri kuruyorlar. Siyasal Milliyetçi denilen “Bukalemunlar” ise mevcut sistemin karşısında olmak için bazen Sosyalist, bazen Komünist, bazen Kürtçü oluyorlar ama hep Mozaik bir tavrın içerisindeler. Söyleyin peki bu düzende tek kurtarıcı hakimiyet “Türk İslam Ülkücülerinden başkası olabilir mi”

Bütün Türk düşmanlarının tek çatı altında toplandığı, bu ihanet çatısı sadece ve sadece Milliyetçi Ülkücü kadroların hakimiyeti ile yıkılır. Tanrı Türk’e kut verdi, Tanrı Türk’e kudret verdi, Tanrı Türk’ü Ülküsü ile beraber yüceltti. O vakit geldiğinde, Tanrı sizleri, Türklerin elinden koruması için el açacaksınız.

TANRI TÜRK’E YAR OLSUN

ERTUĞRUL SUBAŞI

MANAS HABER

Haberin etiketleri:

ERTUĞRUL, SUBAŞI


Haber okunma sayısı: 298

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

ELNUR PAŞA : Koronavirüs ırkçılığı - Türk yağması

Virüsün çıkma noktası Çin olsa da artık bu küresel bir sorun haline geldi.

AHMET ŞAFAK : Milliyetçilik hayattır

Türkiye Cumhuriyeti bir milliyetçi devlettir

ÖZGÜR KAYA : Toplu işçi çıkarma halinde uyulması gereken kurallar

Toplu işçi çıkarma hangi hallerde mümkündür?

ORHAN KARATAŞ : Koronavirüslü dünyanın bugünü ve sonrası

Virüs salgını şu anda her şeyin önündedir ve dolayısı ile gündem alınan tedbirler, uygulamalar, teşhis ve

KONUR ALP KOÇAK : Rus ekonomisi, hurma ve deve sütü

Rusya federal bütçesi, salgının yarattığı durgunluğun yanı sıra petrol fiyatı yüzünden ciddi baskı

YILDIRAY ÇİÇEK : Fosseptik TV'ye yakışan haber!

Sözcü, Cumhuriyet, Yeniçağ, Birgün, Oda Tv, Fox Tv, Halk Tv, KRT Tv, Sol Haber, Yeni Özgür Politika, Evrensel,

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL