05 Haziran 2020 Cuma

ERTUĞRUL SUBAŞI : DOĞU TÜRKİSTAN VE UNUTTURULMAYA ÇALIŞILAN MİLLİ ÜLKÜ- MİLLİ KİN

ertugrul-subasi--dogu-turkistan-ve-unutturulmaya-calisilan--milli-ulku--milli-kin

ÇİN UYGUR TÜRKLERİNE SOYKIRIM YAPMAKTADIR...
18 Ekim 2019 Cuma 18:04

 Acun var kılındı, Türk acun ile var oldu. Var oluşunun mücadelesini verdi ve halen de vermeye devam etmektedir. Şöyle kafatasları çevrilip bakıldığı zaman “Tanrı Türk’ü yarattı aleme nizam versin ” şiarı dosdoğru yol ilan edildi. Bu şiarın için kanlarını sebil eyledi Türk Irkı, Yüce Türk dünyası ve birliği için. Acunun her karışında çarmıha gerildi Türkçülüğümüz. Çivilendi surlara Turancılığımız. Tabutluklarda felçliğe uğratılmaya çalışıldı Ülkümüz. Her çileden eklendi taslarımıza. Zemzem misali içildi Türklük şuuru. Adriyatik den Çin seddine akın eyledi “Kutlanmış ve Kut almış Türk milleti” Yüce yaratıcı kelamında bahsetti, Şanlı peygamber hadisinde methetti ; Şimdi bir avuç soysuz, vampir misali çökmüş Türklüğün damarlarına.

Vahşi ve kahpe Emperyalizm; Türk dünyasının her zerresinde yeşeren Türklüğümüzü Kızıl çizmeler ile ezmeye, Turan çınarımızı kesmeye çalışmakta. Sosyalist budalalar Kültürel Emperyalizmin hem soykırım, hem kültürel emperyalizm alçaklığı ile Nizamı Alem savaşçıları olan Tanrı’nın yeryüzündeki gölgeleri, kırbacı, tebliğcileri olan Türk Milletine amansız bir savaş açmış vaziyette.

Doğu Türkistan da ; Müslüman Uygur Türkleri, Kızıl Komünist Çin’in soykırım çizmeleri altında can vermekte. Kurdukları “Modern” (!) kamplarda; Özlerini unutturan, kanlarını emen, zulüm ve işkenceden geçiren Komünist Çin Uygur Türk’ü soydaşlarımıza Soykırım yapmakta. Türkiye de Proje isimlerin kurcaladıkları hainlikler ile gündem dışı tutulan Doğu Türkistan ; Haklı kavgamızdır. Sosyalizm bir örümcek ağı gibi Türk Dünyasında örülme gayreti içinde ve çepeçevre sarmakta. Türk Irkını yok etmeye ant içmiş bu Marksist hainler; Emperyalizmin öncülüğünde, Faşizmin bileğinde, Komünizmin sisteminde, Kapitalizmin ekseninde, UYGUR TÜRKLERİNE SOYKIRIM YAPMAKTADIR.

İlim ve sanat adamları işkenceden geçirilip sessizce şehit edilmekte. Yavrularımız, kızanlarımız otağlarından ayrı Kızıl Sıçanların ellerinin altında, gençlerimiz kamplarda işkencede, yaşlılarımız işkence talimlerinde, camilerimiz “İslam’a” kilitli, seccadeler yasaklı, Hilali saklamaya çalışan Kızıl Yıldızlar, haber alınamayan nice insanımız hepsi Kızıl Çin’in elleri altında.

Aşırı İslamcı Terörist olarak ilen edilen! Soydaşlarımız, Kızılların ellerinde eriyip gidiyor. Kezzap dökülüyor Türklüğün gözüne. Bir nesli yok eden Kızıl Çin, Ne İslam aleminden, ne bir başka Türk Dünyasından tepki görmüyor. Masumane bir tavır sergileyen Kan Düşmanımız Kızıl Çin, zevkle dişlerini gösteriyor Dünya’ya. Dişlerinin arasında sızan Türk kanı görülmemekte. Dişleri arasındaki Türk bedenleri görülmemekte. Gündemden uzak tutulmakta, insanları sosyal medya üzerinden sadece kınama ile yetinmeleri gerektiği vurgulanmakta, günden güne balık hafızalı hale getirilmekte.Milli Kültür yok edilirken, Milli Kin de yok edilme gayretinde. Kürşad unutuldu mu? Osman Batur unutuldu mu? Mübariz silindi mi? Sadece birer efsane mi kaldı yoksa dillerde. Türklüğün ve Turan sevdasının baş düşmanı olan ; Emperyalizm ve güdümündeki; Sosyalizm, Komünizm, Faşizm, Kapitalizm vs. Türklüğün damarları üzerine çökmüş alçaklardır. Bu zehirin ve pisliğin panzehri ise ; Milli Ülkü ve Milli kindir.

Türkiye’de, Komünistlerin atası olan Karl Marx’ın “Birleşiniz” çağrısı ve Enternasyonalizm dahilinde Sosyalist partiler bir arada hareket etmekte. Marksist ve Leninist hareketlerin ittifakı ve birlikte yaptıkları siyaset mensubu oldukları fikrin gereği Devlet’e karşı eylem halidir. Yurt içinde ve yurt dışında bütün sosyalistlerin gayeleri aynıdır. Çağa göre değişiklik göstermektedir. Ortak gaye Devlet düşmanlığı ve Terörizmdir. Türkiye’de var olan proje adamlarına dikkatli bakacak olursak hepsi aynı hainliğin gayesinde toplanmışlardır. Türk gençliği uyanık ve şuurlu olmak zorundadır.  Tarih tekerrür den ibarettir. Yine Haçlı artıkları bir arada Türk Devletinin ve Türk Milletinin varlığına kast etmektedir. Bir arada Hilale savaş açmıştır, Haçlının veledi zinaları. Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin.

Türk Gençliği; Atatürk’ün ardına saklanan Sosyalist CHP ve Halkların kaderi diyen Terörist HDP ve bunların destekçisi İP denilen projeyi asla unutmamalıdır. Evvelinden bugüne kadar süregelen bu oyunları Milli Ülkü ve Milli Kin ekseninde eritmelidir, yok etmelidir! Bugünün sözcüleri; Dünün devamıdır. Bugünün hainleri; dünün eksenindedir. Bugünün teröristleri; Dünün projesindedir.

KAHROLSUN TÜRK DÜŞMANLARI

YAŞASIN MİLLİYETÇİ TÜRKİYE!

 

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

MANAS HABER

Haberin etiketleri:

ERTUĞRUL, SUBAŞI


Haber okunma sayısı: 247

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

LEYLA DÜZEL : AMERİKA YANARKEN CHP SAÇINI TARIYOR

Gösteriler Trump karşıtı bir hale dönüştü... Bu arada Demokrat Joe Biden'ın adaylığı kesinleşti...

YILDIRAY ÇİÇEK : Siyasi tırtıkçılık için görevlendirilen Ali Babacan!

“Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ikilisiyle % 1-2 oy tırtıklarsak bu bile bize kâr” gözüyle bakıyorlar.

KONUR ALP KOÇAK : Libya’da sona yaklaşılırken Türkiye

Hafter, zor günler geçirmeye başladı.

ELNUR PAŞA : Üç fotoğraf ve geride kalanlar

Sürgün yaramızın bir sayfasının ismi de Bulgaristan’dır.

MİNE GÜLER : Beyinlerini yer çekimine mağlup edip, nefislerine boğduranlar! …

Kulaktan dolma, nefisten doğma İslam olmuyor anlayacağınız..

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL