10 Nisan 2020 Cuma

ERTUĞRUL SUBAŞI : ANASI DURSUN DEMİŞ! DURMAZ GİDER ÖNKUZU!

ertugrul-subasi--anasi-dursun-demis-durmaz-gider-onkuzu

KAHROLSUN KIZIL KOMÜNİSTLER
23 Kasım 2019 Cumartesi 18:30

 Türk İslam Ülkücülüğü ; bir söylem ve sloganlaştırılmış bir halden ibaret değildir. Ülkücü Hareket klişelerin ötesinde, hakikatin içinde yoğrulan; Allah Vatan ve Millet yolunda, mücadele azminden zerre taviz vermeyen bir mihenk taşıdır. İdealist bir “Avuç” aşığın, aşkları ile olan muazzam ve çetin Kavganın vücut bulmasıdır Ülkücülük. Anadolu’nun bağrı yanık, yalın ayak çocuklarının Yılmaz mücadelesidir.

Bu yılmaz mücadelede Ruhi Kılıçkıran İle başlayan ilk kavga Yeni Türkiye’nin temelinin oluşmasında en temel etken olmuştur. Milli ve Manevi değerleri ret eden Sosyalist Komünist yapı ile olan bu kavga; Ülkücülerin omuzlarında yücelmiş ve yükselmiştir.

Tokat vilayetinin Zile kazasından olan Ertuğrul Dursun Önkuzu, aleme nizam vermek için başladı bu kutlu mücadeleye. Türk İslam Ülkücüsü olan Önkuzu ; Allah davasına sımsıkı sarılarak Vahşi Komünizm karşısında, yekpare bir eylem vermekte. Bu vermiş olduğu mücadeleyi ; teslim olduğu dava ve teşkilatına kutsal sancak olarak bırakmıştır.

Ülkemizin içinde bulunduğu durum ;Komünizm ahtapot misali her yanımızı sarmakta, Marksist güruhlar Yetkililerin desteği ile kurumların her yanına sinmiş bir durumda. Pusuda olan sırtlan misali olan Komünizm Türk ve İslam’ın kanını emmeye ant içmiş Soysuz bir çalışma halinde. Emperyalizmin destek verdiği bu oluşum Türkiye’de her an, her zaman ve her durumda Kanlı olaylar ile sürdürülmekte. Üniversitelere yerleşen Marksistler haçlı ordusunu yeniden hortlatma gayesinde, bir yandan Hilalin sancaktarı olan Ülkücüler, bu çetin mücadelede Can vermekte.Bu Komünist sistemin uşaklığını yapan ve Yetkililer destekli olan öğrenci kılığındaki teröristler her gecen gün, olaylar çıkarmakta ve çıkarılan olaylar Ülkücülere saldırmakta. Hınzır sürüsü olan Komünistler, Ülkücülerin üzerine vampir misali saldırıp Kurtarılmış bölgeler ilan etmekte.

KAHROLSUN KIZIL KOMÜNİSTLER

23 Kasım 1970 tarihinde, her gün toplu bir şekilde üniversiteye gelen Ülkücüler bu sabah bir eksik ile çıkmıştı yola. Ertuğrul Dursun Önkuzu gecikmişti arkadaşlarının yanına. Tek başına girdiği üniversite de Komünistler tarafından Köycülük odasında, işkence edilmek üzere kapatılır. Türk İslam Ülküsüne iman eden Önkuzu, Komünistler tarafından işkenceye maruz kalır iken ; İman ettiği Türk İslam davasından zerre geri adım atmadan, gözünü dahi kırpmadan, isyan etmeden, satmadan, kaçmadan, fitneye düşmeden, ben ne olacağım demeden, Vazgeçtim demeden ; Komünistlerin işkenceleri ile Allah nidaları yükseldi. Her gün bir Ülkücünün hunharca katledilmesi ve kolluk kuvvetlerinden aldıkları destek ile her tarafı kan gölüne çeviren Komünistler ;

Önkuzu’nun bedenine jiletler atarak ve akabinde ciğerlerini bisiklet pompası ile patlatarak, okulun üçüncü katından aşağı atarlar. Bayrağın ve Ezanın düşmanı olan Komünistler bu şekilde katliam gerçekleştirir.

Cenazesinin alınmasına dahi müsaade edilmeyen Önkuzu ; Türk İslam Ülküsü uğrunda şehit olmuştur.

Şehadetinin evvelinde; Süleyman Özmen ağabeyin kanlı ceketini, annesine getiren Önkuzu Anacığım bu kan şehit kanıdır. Allah yolunda can veren Süleyman Özmen’in kanıdır demiş ve akabinde kendisi de bu kutlu davada şehit düşmüştür.

Kuzular koç olacak!

Toy, düğün göç olacak!

Bu yıl kuzuların

Adları  ÖÇ OLACAK..!

Dursun Önkuzu can verdi ; Siz neyinizi feda ettiniz! Önkuzu satmadı! Önkuzu vazgeçmedi! Önkuzu geri dönmedi! Önkuzu vefasızlık etmedi! Önkuzu bir an tereddüt etmedi! Uğrunda feda oldu Ülkücülüğün. Uğrunda can verdi Türk İslam Ülküsünün. BİZ BU YOLDAN DÖNERSEK NAMUS BİZE AR OLSUN dedi Önkuzu. Serden geçen Önkuzu, Ülkücü Hareketin patlatılan ciğeridir. Her nefes aldığınızda aklınızdan çıkmasın Önkuzu. Bir an nefessiz kaldığınızda kainatı kendinize dar ettiğiniz zaman; Ciğerleri patlatılan ÖNKUZU geliyor mu aklınıza? Ertuğrul Dursun Önkuzu sadece anılmamalı anlaşılmalıdır.

Bu bayrak düşmez yere!

Ölmedikçe son kuzu!

Türk İslam Ülkücüsü ; Ertuğrul Dursun ÖNKUZU ağabeyin ruhu şad olsun. Rabbim onların şefaatlerine bizleri nail eylesin.

 

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

ERTUĞRUL SUBAŞI

 


MANAS HABER

Haberin etiketleri:

ERTUĞRUL, SUBAŞI


Haber okunma sayısı: 238

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

ELNUR PAŞA : Koronavirüs ırkçılığı - Türk yağması

Virüsün çıkma noktası Çin olsa da artık bu küresel bir sorun haline geldi.

AHMET ŞAFAK : Milliyetçilik hayattır

Türkiye Cumhuriyeti bir milliyetçi devlettir

ÖZGÜR KAYA : Toplu işçi çıkarma halinde uyulması gereken kurallar

Toplu işçi çıkarma hangi hallerde mümkündür?

ORHAN KARATAŞ : Koronavirüslü dünyanın bugünü ve sonrası

Virüs salgını şu anda her şeyin önündedir ve dolayısı ile gündem alınan tedbirler, uygulamalar, teşhis ve

KONUR ALP KOÇAK : Rus ekonomisi, hurma ve deve sütü

Rusya federal bütçesi, salgının yarattığı durgunluğun yanı sıra petrol fiyatı yüzünden ciddi baskı

YILDIRAY ÇİÇEK : Fosseptik TV'ye yakışan haber!

Sözcü, Cumhuriyet, Yeniçağ, Birgün, Oda Tv, Fox Tv, Halk Tv, KRT Tv, Sol Haber, Yeni Özgür Politika, Evrensel,

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL