08 Nisan 2020 Çarşamba

ERTUĞRUL SUBAŞI : ALÇI VE KAFTANCIOĞLU’NA AÇIK İHTARIMDIR

ertugrul-subasi--alci-ve-kaftanciogluna-acik-ihtarimdir

Alçı o çok sevdiği Teröristler ve Terörist seviciler gibi yargılanmalıdır. Ağızları aynı olan Kaftancıoğlu gibi ikisi de gerekli yaptırımı görmelidir.
18 Ekim 2019 Cuma 18:48

 Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yönetimin biçimi, rejimi Cumhuriyettir. Anayasa sabit olunan yasalar çerçevesinde herkesin bu hükme uyması ve itaat etmesi zorunludur. Rejime karşı baş kaldıran bozguncu kepazelerden ziyade, birde Ülkemizde alt yapı sorunumuz vardır. Bu alt yapı olan kanalizasyon ve lağım çalışmalarında gevşeklik sebebiyle Mezopotamya Sıçanları olur olmaz yerlerde cirit atıyor. Lağım kusuyorlar Ülkenin dört bir yanında. Bu lağım fareleri adım attıkları her yeri pislemektedir. Bu haşereler içim gerekli TÜRK TÖRESİ ilaçlaması yapılmalıdır.

Alt yapı çalışmalarımızdaki sorun Nagehan Alçı denilen “Türkiye ve Türklük” düşmanı şahsın ciddiyetsiz, hadsiz, laubali, HAİNCE konuşmalarına sebebiyet vermektedir. Lağım kanallarının genişliği böylesi kelamların edilmesine sebep olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devletini Katil Devlet niye nitelendiren; Bu şuursuz kadın haddini bilmelidir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir işgal Devleti, bir sömürge Devleti, bir eyalet, bir koloni değildir. Cumhuriyet rejimi ile yönetilen Hainlerin cezalarının en iyi şekilde verilmesini söyleyen Yüce bir Devlettir. Bu şekil söylemlerin yapılmasına müsaade edenlerde aynı şekilde bu hainliğe ortaktır. Nagehan Alçı denilen şahıs! Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve Yüce Türk Milletini tanımayıp Katil Devlet hain söylemleri ile TV programlarında ağırlanmaktadır. Nagehan Hanım Türk Devletini tanımamaktadır. Türk Milletini tanımamaktadır. Kendilerine Türk Devlet ve Milletini tanıtmak yetkililerin boynunun borcudur. Eğer tanıtım güçlüğü çekiyorlarsa gerekli tanıtım Türk Töresince yapılır. Marksist hainler için her daim methiyeler sıralayan Alçı o çok sevdiği Teröristler ve Terörist seviciler gibi yargılanmalıdır. Ağızları aynı olan Kaftancıoğlu gibi ikisi de  gerekli yaptırımı görmelidir.

Apocu ve Fetocu olan bu zat bu cesareti nerden almaktadır? Okyanus ötesinin bir garantisi mi altındadır. Yoksa Kandil sigortası mı yaptırmıştır. Hınzırların Yoldaşlığı ayyuka çıkmıştır. Fikren ve zihnen bir arada olan Kaftancıoğlu ve Alçı; hayranı oldukları Teröristler gibi yargılanmalı ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti hakkında, ağzı diyare olmuş bu kimseler susturulmalıdır.

Devletimizin ve Milletimizin etrafını saran bu akrepler gün geçtikçe artış göstermekte. Fikri ve zihni Alçı ile bir olan Canan Kaftancıoğlu ; Ülkücülere sokak çetecisi gibi Hadsiz! Kelamlarda bulunarak yeniden ikametini belli etti. Terör örgütünün İstanbul sözcüsü olan bu zat ve zatlar Gevşek bir set ile mi karşı karşıya gelmektedir ki ; Bu tür kelamlar edebilmektedir.

Ülkücüler olmasa sen evine bile giremezsin Canan Kaftancıoğlu! 1944 de Meydanlarda Kahrolsun Komünizm! Kahrolsun Faşizm! Diye haykıran Ülkücü Gençliğe sokak çetesi diyemezsin. Çetecilik siz Solculara ait bir haldir. Sol çetecidir. Sol bütün illegal eylemlerin ardından çıkandır. Sol binlerce Türk evladının katilidir. Sol çete ve örgütçüdür. Ülkücüler dar sokakları kanları ile genişleten Vatan evlatlarıdır. Sokak çetesi değil Meydan erleridir.1980 de Solcu ve Komünistlerin Sokak Çeteciliğine karşı Milliyetçi Ülkücü Hareketin irade ve idaresi ile sizin çeteciliğiniz yeniden ayyuka çıkmıştır. Siz örgütçü! Siz çeteci! Siz illegalce! Siz Marksist! Siz Leninist! Siz Oportünist! Siz Emperyalist! Siz Faşist! Siz Komünist! Siz ÇETECİ bir oluşumsunuz.

Türk ve Türklük düşmanı olan Kandil sözcüsü, PKK mikrofonu, çetecilik ve örgütçü lük sorumlusu bu ve bunun gibi kimselere gereken ivedilikle yapılmıştır.

Yoldaşlarınız Üniversite kapısına haşa “Muhammed’in P...i giremez” pankartını astığında, o pankartı indiren ve altında can veren Ülkücülerdi.

Ankara Site yurdunda sizin çeteci hainleriniz tarafından ilk şehit Ülkücü Ruhi Kılıçkıran idi. Otopsi sonuçlarında sizin çeteci hainler tarafından şehit edilen İmamoğlu, 36 saat aç idi. Süleyman Özmen çeteci komünistler tarafından şehit edildi. Ertuğrul Dursun Önkuzu, senin gibi hınzır eti yiyen çeteci Komünistler tarafından ; Ciğerleri bisiklet pompası ile patlatılıp, okulun üçüncü katından aşağı atılarak şehit edildi. Sizin çeteci Komünist yoldaşlarınız, sizin çeteci Marksist Solcularınız, sizin sokak çetecisi korkak terörist arkadaşlarınız tarafından altı bini aşkın can verdik biz! Bir daha ağzına Ülkücüleri alma!

Sokak çetecisi olan Deniz Gezmiş ve yanındakiler idi. Banka soyan siz çetecilerdiniz. Askere ve polise kurşun sıkan yine siz çeteci solcular idiniz. Çeteci, örgütçü ve her türlü illegal eylemlerin ardında sol yatmaktadır.

1944 de Ülkücüler

1980 de Ülkücüler

15 Temmuz da Ülkücüler..

Karşımızda olanlar ise ÇETECİ ; SOSYALİST, KOMÜNİST, FAŞİST, SİYASAL İSLAMCI, EMPERYALİST BUDALALAR..!

 

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE

 YÜCELTSİN

ERTUĞRUL SUBAŞI

MANAS HABER

Haberin etiketleri:

ERTUĞRUL, SUBAŞI


Haber okunma sayısı: 164

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

ÖZGÜR KAYA : İstirahat ödeneği nasıl alınır ?

Rapor Parası Hangi Durumlarda Ödenir?

ALİ GÜLER : Dünya askerlik tarihine imzası

Osman Nizami Paşa yanılmamıştır. Çünkü Mustafa Kemal, gençlik çağlarından beri geleceğin Atatürk’ünden

ALPARSLAN TEKBAŞ : Herkes durur, çiftçi durmaz

Çiftçilikte durmak yok, emeklilik yok; toprakla başlayıp toprakla biten bir hayat var.

KONUR ALP KOÇAK : Salgının akıbetini belirlemek bizim elimizde

Avrupa ülkeleri ve ABD’nin Çin’e nazaran çok daha fazla etkilendiği daha net şekilde görülüyor.

OĞUZ YILMAZ : Üstün değerlerin salgındaki hali

Bazı ülkeler ise, “yaşlılar ölsün, kalan sağlar bizimdir” diyorlar. İnanılacak gibi değil.

ERTUĞRUL SUBAŞI :BİZE TEŞKİLAT DERLER ...

Bugününü, yarını için feda eden ruhtur Ülkücülük...

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL