14 Aralık 2019 Cumartesi

ERTUĞRUL SUBAŞI : TEK ÇIKAR YOL TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİDİR

ertugrul-subasi---tek-cikar-yol-turk-milliyetciligidir

Kişi kavmini sevmekle sulandırılamaz. Vatan sevdası imandandır.
09 Eylül 2019 Pazartesi 21:12

 Tek çıkar yolun Türk Milliyetçiliği olduğunu söylemekten asla vazgeçmeyeceğiz. Vazgeçmediğimiz, kutlu yolun mücadelesini her daim sürdürmeye devam edeceğiz. “Türk Milliyetçiliği” Sosyalistlerin, Faşistlerin, Siyasal İslamcıların vb. Aynı grupların duydukları zaman korktukları kutsal bir çizgidir. Siyasal İslamcıların nefretle baktıkları Türk Milliyetçiliği, “İslam’ın özüdür” mensubu olduğumuz Hak din İslam “Irkçılığı” kesinlikle ret eder. Mensup olduğumuz dini İslam’ın son peygamberi, Şanlı Peygamberimiz Muhammed Mustafa (sav) kesinlikle Irkçılığın lanetlendiğini beyan etmiştir. Türk Milliyetçiliği her türlü faşizan hareketi yasaklar. Türk Milliyetçiliğini lanetleyenler;  Cenabı Hakkın “Sizleri ayrı ayrı kavimler şeklinde yarattım” beyanını idrak edemeyenler inkar etmektedir. Kuran da sayısı onun üzerinde olan Kavim kelamını idrak edemeyenler, inkar ediyorlar. Yardımlaşmayı, kaynaşmayı, kavmini sevmeyi ve kavmine hizmet etmeyi emreden bir din Türk Milliyetçiliğine nasıl karşı olabilir. Kişi kavmini sevmekle sulandırılamaz. Vatan sevdası imandandır. İslam’da Milliyetçilik vardır efendiler! İslam’da Irkçılık yoktur. Biz Türk’ aşığız ve Türk’e ait olan ile harmanlanırız. Eski Komünist, İtalyan Faşizminin lideri Faşist Mussolini veya Nazist Hitler gibilerinin ardından “Kahrolsun” kelamımızdan başkası yoktur. İçtimai mezhebimiz Türkçülüktür. O sebeple Siyasal İslam’ın beyhudeleri ve son zamanın Neo İlahiyatçıları “Türk Milliyetçiliğini” ağızlarına almasınlar. Türk Milliyetçiliği ; Cihandır, Turandır, Nizamı Alemdir. Türk Milliyetçiliği; Asrın refahı, Firavun karşısında Musa.

Tek çıkar yolun Türk Milliyetçiliği olduğunun izahı şöyledir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti temelini “Türk Milliyetçiliği” üzerine kurmuştur. Bizi ayakta tutacak yegane güç “İdrak edilmiş olan Türk Milliyetçiliğidir”. İdrak edilemeyen Türk Milliyetçiliği sadece Milliyetçilik de kalır. Türk’e has Türk Milliyetçiliği olamaz. Kendisini ilerleyen zamanda İtalya veya Almanya kucağına bırakır. Oysa Türk Milliyetçiliği ; Türk’ün refahını ister iken başka milletlerin zulmünü talep etmez. Adalet isterken; başka milletlerin men edilmesini istemez. Türk Milliyetçiliği ; Türk Devlet ve Milletini muasır medeniyetler seviyesine yükseltmeyi gaye edinir. Dilini, tarihini, benliğini, Milli kültür ve şuurunu koruyarak bu hamlelerin muazzam bir şekilde olacağını alenen beyan eder. Milli Kültürün savunması ve korunması ile Emperyalizmin güdümünde olan bütün “Piçleşmiş” fikirlere karşı savaş açar. Çünkü alayı Türk Milliyetçiliğinin karşısında olanlardır.

Türk Milliyetçiliği; özünü Türk töresinden alır. Ülkücülük ; Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve faziletini yaşamak ve yaşatmak olduğu için; Herhangi bir şekilde Türklüğe ve İslam’a aykırı olan bir durumun olmasına asla müsaade etmez.

Türk Milliyetçiliği ; Türk’ün boynunu eğdirmeyen bir yapıyı savunur. Bu sebeple Kandil sıçanlarına, Pensilvanya mendeburlarına, Moskof uşaklarına taviz vermemeyi esas alır. İPİ Kandil eline verip, CHP, HDP, PKK ile omuz omuza sadece ve sadece Türk Milliyetçiliği düşmanlarına hizmet edilir. Atatürk bir Türk Milliyetçisi idi. Türk Milliyetçiliğini ret eden CHP, nasıl olur da Atatürk Partiliği unvanını halen kullanır. Türk Milliyetçiliği; taviz vermeden Vatanın ve Milletin bölünmez bütünlüğüne kast edenlerin cezasının en ağır şekilde verilmesini emreder. PKK kucağında haz çığlıkları atanlar bu sebeple düşmandır Türk Milliyetçiliğine. Türk Milliyetçiliği Mozaik yapıya karşıdır. Mozaik bir evre kesinlikle Komünist bir sistemin uşaklığıdır. Halkların kardeşliği narasını atanlar; bölücüdür. Halklar yoktur Türk Milleti vardır. Halk yığındır; millet bütündür. Halklar parçalanmaktır! MİLLET BİR ARADA OLMAKTIR.

Yol bellidir; Hak yoludur, Hakikat yoludur. Yolun sonu ne PKK ya çıkar. Ne Okyanus ötesine açılır. Yolun sonu Milliyetçi Ülkücü hareketin irade ve idaresi ile TURAN yoludur. Nizamı Alem yoludur. Kızıl Elma yoludur. Türk Milliyetçiliğine sımsıkı sarılmaktan başka bir kurtuluş yolu yoktur. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ve Yüce Türk Milletinin refahı ve saadeti Türk Milliyetçiliğindedir.Türk Milliyetçiliği ; PKK yandaşı CHP’ nin  karşısındadır

Türk Milliyetçiliği ;PKK yandaşı HDP’nin  karşısındadır

Türk Milliyetçiliği ; PKK ortakları ile kol kolan olan İP’ in karşısındadır.

Türk Milliyetçiliği ; Ailesi saltanatına dönüştürülen kurum ve kuruluşlardaki liyakatsizliğin karşısındadır. Türk Milliyetçiliği ; Türk ve İslam’a karşı gelen, töre ve ahlakı ezen her oluşumun karşısındadır. Adaletli ve Hakkaniyetli bir idare ve iradenin yanındadır. Türk Milliyetçiliği bir çıkar ve üç günlük hükümranlık derdinde değildir. Türk Milliyetçiliği ; Milli Devlet, Güçlü İktidar azmi ve çizgisi ile hareket eden KURTULUŞ YOLUDUR.  

 Bizleri öcü diye tanıtanlar “ Hortlamış olan Haçlıdır, Locaların sözcüleridir, Tapınakların temsilcileridir, Siyasal İslam’ın baş aktörleridir, Faşisttir, Komünisttir, Emperyalisttir, Oportünisttir, Sosyalisttir, Okyanus ötesinin şarlatanları, Kandil’in sıçanları, velhasıl kelam TERÖRİSTTİR. “

Her şey Türk için! Türk’e göre! Türk tarafından!

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE

 

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

Haberin etiketleri:

ERTUĞRUL, SUBAŞI


Haber okunma sayısı: 359

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

ORHAN KARATAŞ : Tank paleti ve milliyetçilik

Kemal Kılıçdaroğlu istisnasız her konuşmasında Sakarya’daki Tank Palet Fabrikası ile ilgili

ALİ GÜLER : Bir Dönüştürücü Lider olarak Atatürk

Aile çevresi ve çocukluğu dikkate alındığında 1881’den Harp Akademisi’ni bitirdiği 1905 yılına kadar olan

KONUR ALP KOÇAK : TANAP’ın sağladığı stratejik kazanım

TANAP’a yapılacak ilave yatırımla, taşıma kapasitesi 31 milyar metreküp seviyesine ulaşacak.

ELNUR PAŞA : Amerika’daki Türkiye Karşıtlığı ve ANCA

Amerika’da Türkiye karşıtı çirkin propaganda yapan ANCA şimdi YPG ve FETÖ ile iş birliği yapmakta ve onlara

MİNE GÜLER : Türk milletinin direnç noktası; Ülkü Ocakları

Ülkü Ocakları liselerde, fakültelerde, meydanlarda Türk milletinin en asil tavrını sergiliyor.

LEYLA DÜZEL : VAKTİYLE BİR ATSIZ VARMIŞ

Atatürk onu çok etkilemişti... "Saygı olsun bu çelik atlıların Göktuğuna, Tuğu kaldırmış olan orduların

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL