20 Şubat 2020 Perşembe

ERTUĞRUL SUBAŞI : PKK DARBE YEDİKÇE CHP VE ORTAKLARI YAS İLAN EDİYOR

ertugrul-subasi---pkk-darbe-yedikce-chp-ve-ortaklari-yas-ilan-ediyor

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ve Yüce Türk Milletinin varlığına kast eden hainlere sahip çıkanların ALAYI HAİNDİR.
20 Ağustos 2019 Salı 01:20

 Bırakın artık bu Demokrasi mavallarını. PKK uşaklığı yaparken, YPG ile aşk yaşarken, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Yüce Türk Milletinin bölünmez bütünlüğüne saldırırken öyle rahat rahat kalacağınız mı sandınız. PKK darbe yedikçe CHP üzülüyor. PKK darbe yedikçe CHP yas ilan ediyor ortakları ile beraber. Diyarbakır, Van, Mardin ve daha yapılacak olan operasyonlar CHP ve ortaklarını derinden üzdü. PKK nın sosyetik kanadı olanların kuyruğuna bastı yine Yüce Türk Devleti.

Beylik laflar eder iken Marksist güruhun hepsi, hiç hesap etmediler Türk Devletinin kudretini. İnlere gönderilen yardımların kökü kesilmeyecek mi sanıldı. Kandil sözcüsü İmamoğlu ve partisi ve hatta ortakları şu an isyan ediyor. Rahatınız mı bozuldu? Apo denen hergelenin piçleri rahat mı edecek sandınız? Sırtınızı YPG ye dayayan Kürt düşmanı HDP daha yeni başladık ağlamayın. Bu kancık düzene yine çomak sokacak olan Kürtlerdir aslında. Kendilerini hürriyet ve hak vaatleri ile kandıran (Sınırsız hak ve hürriyet sahipleri zaten) bu Darwin’in çocuklarına gerekli dersleri vermeleri şarttır.

Kol kola seçim kazanan CHP; Terör örgütlerine karşı yapılan her eylemde yırtıyor kendisini. Bunun adı kan bağı, can bağı, siyaset bağı her ne olursa olsun; Hainliğin tarifi tekdir.

Halka yığın diyen CHP ve HDP (Ortakları da dahil) şimdi Halk iradesi demeye başladı. Ne oldu? Hani yığındı, ne ara Halk İradesi çıktı meydana. Vatan evlatlarımızın uğruna şehit düştüğü kutsal coğrafyamızda ; Yaptığımız her fiil, Devletimizin ve Milletimizin varlığı içindir. İyi idrak etmek lazım CHP ve HDP tavrını. Aynı havuzun müdavimleri. Aynı çeşmenin, aynı ideolojinin, aynı fikriyatın sahipleri. Ortakları Topuklu ile de her vakit kendilerine yeni bir akım katmaktalar. Türk Devlet’inin ve Türk Milletinin kudreti her daim bu tarla sıçanlarının üzerinde olacaktır.

Siyasete yeni bir fitne kazandırmak peşinde olan, sözde demokrasi sözcüleri İrade kelamını ağızlarından düşürüyorlar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ve Yüce Türk Milletinin varlığına kast eden hainlere sahip çıkanların ALAYI HAİNDİR. Oy veren demokratlar acaba gözlerini açabilmiş midir. Gözaltına alınan teröristlerin kahpeliğini savunanlar, Soruşturmalar sonucu görevden alınan belediyeler, PKK ile nikah kıyan zümreler; Kısacası bu Marksist fiiliyatın her hareketini CHP kendisine vazife bilerek savunuyor. Bunun da Sosyal Demokrasi veya Atatürkçülük oluyor. Hadi oradan Terörist seviciler. Bu millet yumruğunu kaldıracağı vakti gayet iyi bilir.Cumhur İttifakı; bir Milli Settir. Cumhur İttifakı bölücü hainlere karşı Türk yumruğudur. Cumhur İttifakı siyaset üstü bir duruşun temsilidir. İttifak muradımız ; Hainlere fırsat vermemektir. Milliyetçi Ülkücü Hareket olarak her zaman ki gibi makam ve mevkileri elimizin tersi ile itmiş bulunmaktayız. Aynı hassasiyeti Cumhur İttifakının diğer ortağı AKP içinde geçerli olmak zorundadır. Fedakar ve cefakar olan Ülkücü Hareket her ne fedakarlık yapmış ise aynısını AKP yapmak zorundadır. İttifakın gayesi budur. Gaye hainlere göz açtırmamak ve Türk Devlet’inin mevcudiyetine kast edenleri yerle yeksan etmektir.

Vur şanlı silahınla, gönül mülkü düzelsin. Yakarışlar ve geberişler neticesinde Varlığımızı, uğruna armağan ettiğimiz, Türk milleti ve Türk Devlet’i bu tümörü kesip atacaktır. Vur göklere uçsun leşler stratejimiz ile ‘Yunus yüzümüze ara verip YAVUZ duruşumuzla devam edecez

Terörün yediği her darbede, göz yaşı döken CHP; Atatürk ve Türk Milletine en büyük ihaneti bu şekilde yapmaya devam etmektedir.

Terör örgütü PKK ile olan ‘Kancıklık Münasebeti’ ile Devlet yumruğu yiyenleri ; her zaman ki HDP dış Dünya’ya yansıtma gayesinde. Köpekliğini yaptıkları fikrin sahiplerine şikâyette bulunanlar ‘Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet’inin gücünü kabullenene kadar bu hal devam edecektir’ çözüm süreci denilen ‘Üreme ve Türeme’ evresinde rahat rahat meydanlarda gezen bu sıçanlar artık ezilecektir. İşin bu boyutu Yüce Milletimizin zaten takdirindedir. Lakin burada dikkatinizi çekmek istediğim asıl nokta şu ki ;

CHP, direk isyan ederek ortaklarına karşı yaptığımız bu muazzam eylemi yadırgamaktadır. Terör örgütünün siyasi uzantısı mı denir, kravatlı terörist mi denir ismi her neyse HDPKK denilen hareketin her daim bir adım ötesinde ve yanında olan CHP; PKK arka bahçelerinin bahçıvanlığından memnun. En acı tarafı şu ki AKP ve MHP faşizmi dedikleri Cumhur İttifakı birliğine yaptıkları bu pervasız söylemlerin karşısında, Seçmenler lal kesilmişlerdir. PKK ile dirsek temasında olan CHP ve ortakları İP ucu Kandil de bulunanlar Türk Milletine hesap verecektir.

 

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN

 

ERTUĞRUL SUBAŞI


MANAS HABER

Haberin etiketleri:

ERTUĞRUL, SUBAŞI


Haber okunma sayısı: 227

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

ORHAN KARATAŞ : Türkiye'nin şakası yok

Güney sınırlarımız boyunca kurulmak istenen vahim tuzağın bozulması için Türk milleti tek yürek, tek ses,

YILDIRAY ÇİÇEK : Meral Akşener'in partisi İP'tal

“HDP, Kürtlerin siyasal temsilcisi” diyen, CHP-HDP ortaklığına yancı olan, terörist Demirtaş’ın oy

MİNE GÜLER : Her şeyin başı “İnsanlık”…

insanlık bir yandan dünyayı, diğer yandan kendini yok ediyor.

AHMET ŞAFAK : Okumadan yazmak, bilmeden konuşmak

İnternet ilkokulu mezunlarının her şey olabildiği bir dünyada gerçek bilgiye nasıl ulaşacağız?

LEYLA DÜZEL : DARBE HEVESLİSİ TÜM MİHRAKLAR AYAĞINI DENK ALSIN

CHP, HDP, İP, SP'lilerin dilinde hala kontrollü darbe, Kılıçdaroğlu’nun iddia ettiği ama bir türlü

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL