06 Haziran 2020 Cumartesi

ERTUĞRUL SUBAŞI : İPİN UCU KANDİLDE

ertugrul-subasi---ipin-ucu-kandilde

Ey İP oturduğunuz koltukları bizlere borçlusunuz! İPİNİZİ çekeriz diyen PKK nın siyasi ayağı olan HDP nin bu çemkirmesine ne demeli?
08 Temmuz 2019 Pazartesi 01:29

 Küfrün batağındaki kardeşlik mavalları hayırlı olsun. Komünizmin kucağında ; zılgıt atanların birlikteliğinin tescillenişi hayırlı olsun. Önce CHP ile ‘Bölücülük’ ortaklığının ayyuka çıkması ile artık kaçış yok ‘Sol’ için atıyor kalplerimiz diyenler ‘İyi Parti’ ile olan dostluk ve birlikteliklerini gizleyemediler. Halkın da Hakkında bildiği nereye kadar gizlenir ki. Muhabbet yoğun olduğu vakit gayri saklamak ağır gelir. Arşı titretmek lazımdır o aşkın samimiyetini dile getirmek için. Kürsülerden Lider Devlet BAHÇELİ Beyefendiye saldıran İyi Parti Genel Başkanı HDP nin bu çıkışına ne dedi?

Ey İP oturduğunuz koltukları bizlere borçlusunuz! İPİNİZİ çekeriz diyen PKK nın siyasi ayağı olan HDP nin bu çemkirmesine ne demeli?

İyi Parti Genel Başkanı bir açıklama yaptı ‘İyi partiyi kurmamızın ihtiyaç olduğunu her daim kanıtlayan Bahçeli’ye teşekkür ederim’

Evet HDP ve CHP nin PKK provokatörlüğü yeterli değildi. Yeterli bir şekilde Marksizm temsilcisi bölücü terör örgütü PKK nın eylem ve söylemleri dillendirilmiyordu. Lider Devlet BAHÇELİ ve Milliyetçi Ülkücü Harekete olan düşmanlık ve arsız ithamlar yeterli değildi. Dava kelamı altında yapılan her türlü terbiyesiz konuşmalar ve hareketler de yetersizdi. Sosyal medyada MHP düşmanlığı yapmak için ‘Öneriler’ kabul edilmedi safsataları az geliyordu. Demirtaş denen bölücü terör örgütünün siyasi ayağının sözcüsünün bahsi gündemde yerini almadığı için ve HDP CHP İP birlikteliği ile ‘Çizgiye Aşık olanlar’ koalisyonu kuruldu. Ardından İP ihtiyacı mozaik yapının desteğine ihtiyaç var idi o sebeple bu ihtiyacı sizlerle kapattılar. AKP nin vakti zamanında yaptıkları ile bugünkü hallerinin faturasını bizlere kesmeye çalışanlar sadece beyhude bir çabanın mamulleridir. Tek gayeleri MHP ve siyasetine muhalif olmak. Bu muhaliflik içerisinde HDP CHP ve farklı ne kadar güruh var ise onlar ile bu ahlak yoksunluğu hallerin içerisinde bulunuyorlar. Kürsülerden “Vatan, Millet, Sakarya” edebiyatı yapanların ortakları isyan ederken bizlere kükreyen o aslanlar nerde? Okşadıkça mayışan kedi misali sessize mi aldılar kendilerini.HDP Talimatları ile hareket eden İP bu acizlik içerisinde daha ne kadar konuşmaya devam edecek?

Cumhur İttifakında AKP tarafından yapılan hataları bizler her daim dile getirdik. Uyarı gerektiyse uyardık. İkaz gerektiyse en yüksek şekilde ikazı da yaptık ve yapmaya devam da ederiz çizgimizi aşan bir hal olursa. Bu mevcudiyetimiz Davamızın ve Teşkilatımızın ahlaki sistemidir. Yanlışların olduğu yerde gerekli dillendirmeyi ve itirazı elbet yaparız. Kimsenin bundan fitne ve fesat çıkarmasına haddi ve hakkı yoktur. Siz önce kendi çizgisiz halinizin acı verici hususuna bakın. Bizim Cumhurdan kastımız kan emici terör örgütünün karşısında set olmaktır.

Uzun lafın kısası tek siyasetiniz şudur ki ; Localardan ve Okyanus ötesinden gelen talim ve talimatlar doğrultusundan, Kandil’in hatırı kalmasın diyerek Milliyetçi Ülkücü Hareketin karşısında olmaktır. Ülkücü Hareket Türk Milletinin ve Devletinin sigortasıdır.

 

Allah Türk Milletini ve Türkiye Cumhuriyeti Devletini her türlü fitneden, terörden, kancık siyaset den muhafaza eylesin.

 

ERTUĞRUL SUBAŞI


MANAS HABER

 

Haberin etiketleri:

ERTUĞRUL, SUBAŞI


Haber okunma sayısı: 416

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

AHMET ANAPALI : Cumhuriyet Gazetesi’ni İlk Kapatan Atatürk’tür Biliyor Musunuz?

İyi ama Atatürk döneminde kaç gazete ve dergi yasaklanmıştır?

LEYLA DÜZEL : AMERİKA YANARKEN CHP SAÇINI TARIYOR

Gösteriler Trump karşıtı bir hale dönüştü... Bu arada Demokrat Joe Biden'ın adaylığı kesinleşti...

YILDIRAY ÇİÇEK : Siyasi tırtıkçılık için görevlendirilen Ali Babacan!

“Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ikilisiyle % 1-2 oy tırtıklarsak bu bile bize kâr” gözüyle bakıyorlar.

KONUR ALP KOÇAK : Libya’da sona yaklaşılırken Türkiye

Hafter, zor günler geçirmeye başladı.

ELNUR PAŞA : Üç fotoğraf ve geride kalanlar

Sürgün yaramızın bir sayfasının ismi de Bulgaristan’dır.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL