10 Nisan 2020 Cuma

ERTUĞRUL SUBAŞI : HAÇLI SÜRÜSÜ VE YANDAŞLARI

ertugrul-subasi---hacli-surusu-ve-yandaslari

Bu kutsal Vatan toprağında, PKK yandaşları olan HDP ve savunucusu CHP rahat katır koştursun diye mücadele vermedi.
19 Eylül 2019 Perşembe 23:56

 Ya Hak! ismi ile cezp eyleyerek geldik “Yıkık düzenlerin” ortasına. Sorgular, zulümler, işkenceler, fişlemeler, sürgünler... Hepsi mukaddes bildiğimiz Vatan toprağında; Kızıl çizmeler gezmesin, Hilal ebediyen dalgalansın Bozkurtların önderliğinde. Haçlı kefereleri 1944 de ne ise 1980 de aynı idi. 15 Temmuz da aynı maske ile sahnelendi. Acı çekildi ki Kızıllar def edilsin. Zulme diş sıkıldı ki hainler nefes almasın. Sorgular “Ya Muhammed” cezbeleri ile yankılandı cihan ; İslam düşmanları rahat etmesin.

 Bu kutsal Vatan toprağında, PKK yandaşları olan HDP ve savunucusu CHP rahat katır koştursun diye mücadele vermedi. Mozaikçi aptallar hükümranlık sürsün diye kurulmadı Türkiye Büyük Millet Meclisi. Hınzırların sürüsü hırlasın diye verilmedi o kadar can. Vur patlasın çal oynasın gayesi için gitmedi Şehitler, gaziler..

Bir zılgıt atıyor PKK, toplanıyor başına HDP ve CHP ve daha nice yan ürünleri. Sonra başlıyorlar Kutsal Türk Devlet’ine ve Yüce Türk Milletine hakaret etmeye, bölmeye, böldürmeye. Uyuyanları oynayanlar şöyle dursun, taviz verenler şimdi feryat ediyor ‘Yetişin biz ettik siz etmeyin’... Kimileri derin nutuklar çekiyor, kimileri ise lanet okuyor. Ortada ise bir “yumruk” mevcut değil. Varsa yoksa sloganlaştırılmış haller. Böyle bir anlayış kabul edilemez. Tarih şahittir Hak için, Adalet için, Hilal ve yıldızın akıbeti için vuruşanlar bugün bu kancıklık için kan dökmedi, can vermedi.

Dün gibi bugün de aynı şekilde, kan veren, can veren Milliyetçi Ülkücü Hareket bu soysuzlara meydan vermemektedir. Cumhur İttifakı eleştirisi yapan Bülent Arınç MHP olmadan nasıl bir seçim sahası planlıyordu? MHP olmadan terörle mücadele de nasıl bir yol izleyecekti. MHP ülkenin sigortası dedikçe Ahmet Davutoğlu, Bülent Arınç ve daha niceleri neden bu halden kaşıntı duymaktadır. MHP alerjisi demek Türk Milleti alerjisi demektir. MHP bütün teşkilatları ile Yüce Türk milleti için mücadele etmektedir. MHP ülke bütünlüğü ve Millet refahı için Serden geçen bir oluşumdur. Bizim ittifaktan fek muradımız Yüce Türk devleti ve Milletimizin bölünmez bütünlüğüdür. O sebeple, Ya Hak! cezbeleri ile yoğrulan, bu Vatan toprağında; MHP alerjisi güdenler hükümetin hangi kadrosunda olursa olsun HAD BİLMELİDİR. Biz bu ülkeyi ne sosyalist budalalara, ne koltuklardaki çam yarmalarına, ne de Mezopotamya ve Kandil melezi tarla sıçanlarına bırakmayız. Şunun bunun değil Türk Milletinin sevdalılarıyız.

Tavizsiz bir yönetim, vurdu mu inletecek bir strateji ile hainlere gerekli cephe açılmalıdır. Özgürlük adı altında Kandile selam söyleyenler, Hürriyet adı altında okyanus ötesine tekmil verenler, yığınların sesi olan sosyalistler gayri bindikleri katırları ile al aşağı edilmelidir. Bu vatan kahpelerin ayak basacağı toprak parçası değildir.Ülkücü Hareketten haine karşı, kainat da Ülkücü Harekete karşı. Böyle devran böyle düzen Kahrolsun..!

Siyasetin ılımlısı olmaz, Milliyetin ılımlısı olmaz, Dinin ılımlısı olmaz. Tavizsiz ve keskin adımlar ile Terörist sempatizanı, propagandacısı ve bunların sözde siyasetçisi en ivedi bir şekilde Türk İslam tokadı yemelidir. MHP bu halin çözümünün tek güvencesi ve odağıdır. Magazinde, sanatta, sporda vs. Bütün alanlarda rahat bir şekilde PKK sempatizanlığı yapan soysuzlar oralarda durmaya devam ettiği sürece ; “Slogandan” öteye adım atılamaz. Ceddimiz; CHP ve HDP, PKK ile aşk yaşasın diye can vermedi.

 

 Gayri El Kahhar! İsmiyle cezbelerdeyiz..!

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

MANAS HABER

Haberin etiketleri:

ERTUĞRUL, SUBAŞI


Haber okunma sayısı: 244

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

ELNUR PAŞA : Koronavirüs ırkçılığı - Türk yağması

Virüsün çıkma noktası Çin olsa da artık bu küresel bir sorun haline geldi.

AHMET ŞAFAK : Milliyetçilik hayattır

Türkiye Cumhuriyeti bir milliyetçi devlettir

ÖZGÜR KAYA : Toplu işçi çıkarma halinde uyulması gereken kurallar

Toplu işçi çıkarma hangi hallerde mümkündür?

ORHAN KARATAŞ : Koronavirüslü dünyanın bugünü ve sonrası

Virüs salgını şu anda her şeyin önündedir ve dolayısı ile gündem alınan tedbirler, uygulamalar, teşhis ve

KONUR ALP KOÇAK : Rus ekonomisi, hurma ve deve sütü

Rusya federal bütçesi, salgının yarattığı durgunluğun yanı sıra petrol fiyatı yüzünden ciddi baskı

YILDIRAY ÇİÇEK : Fosseptik TV'ye yakışan haber!

Sözcü, Cumhuriyet, Yeniçağ, Birgün, Oda Tv, Fox Tv, Halk Tv, KRT Tv, Sol Haber, Yeni Özgür Politika, Evrensel,

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL