MUSTAFA ÖNDER : Sapığı alkışlayan Türk gençleri...

mustafa-onder--sapigi-alkislayan-turk-gencleri

Şuursuzluk, gaflet, aptallık ve hatta ihanet… Boğaziçi gibi bir üniversitede…
30 Nisan 2019 Salı 15:39

 “Boğaziçi İslam Araştırmaları Topluluğu”, davet ettiği Yunan bozması bir adama, onca öğrencinin önünde bu devletin kurucusuna küfür ettiriyor! Savunulacak, ilimle açıklanacak bir yanı yok, aleni bir ihanet!

Türkiye’de bir kitabını bir yayınevinin yayınladığı… “Yunan’ı denize döken Atatürk ve silah arkadaşlarına yaptığı hakaretleri, Türk öğrencilere alkışlatan” deyyus, Yunan asıllı İngiliz bir sözde yazar… Kıbrıs’taki Türk varlığı için “işgalci” diyen… Hamza Andreas Tzortzis adlı bir sapık herif, Boğaziçi Üniversitesinde… “İslam’ı bu ülkeden kaldırmak istediler. Bu, bu kadar basit. Eğer kendi tarihinizi okursanız, bu şahsın ve diğerlerinin bu ülkeden, memleketinizde İslam’ı kaldırmak istediğini anlarsınız. Beni de onun bu memlekette ne kadar çok resmi olduğu ilgilendirmez. Sonuçta dininizi ortadan kaldırmak için bir uğraş verdiler. Örtünmeyi kaldırdılar, ezanı kaldırdılar, Arapçayı kaldırdılar, İslami eğitimi kaldırdılar. Bu Allah’ın dostu mudur yoksa şeytanın dostu mudur?” hakaretleri ediyor… Hadi bu namussuzu anlarım da, salondaki gençlerin gülüşerek bu hakaretleri alkışlamasını anlamak mümkün değil! “Baştan sona iftira dolu açıklamaya tepki göstermeyen” salondaki manzara korkunç! Salondaki çok sayıda tesettürlü kız ve erkekten oluşan Türk gençlerinin şuursuzluk, gaflet ve vurdumduymazlığı, din siyasetinin gençliği getirdiği son noktayı gösteriyor artık… Bu Türk düşmanının kitabını basan yayınevine sosyal medyada tepkiler sürüyor… Onu geçelim…

Belli ki Boğaziçinde hâlâ kriptolar iş başında… Boğaziçi Üniversitesinin “İslam Araştırmaları Topluluğu”, bu Türk düşmanı sapığı, hangi bilgiyi gençlerimize aktarmak için çağırmış? Bir sakal, bir Müslüman ismi, konferans vermeye yeterli mi ki, üniversiteye sokulup “son Türk-İslam Devleti Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucuları”na sövdürülüyor? O iftiracı ve korkak Türk düşmanı, “Adını söylememe gerek yok, siz anladınız onu” deyince, salondaki sözde tesettürlü kız ve erkekler alkışlayıp gülüşüyor! Hangi Türk genci, kemikleri toprağa karışmış bir Türk büyüğüne sapık bir münafığın küfür etmesine, “Şeytan” demesine izin verebilir? Hangi Türk genci, “Ezanı kaldırdılar” yalanına gülüşebilir? Hangi Türk genci, karşılarındaki şarlatanı, iblisi yuhlamak yerine alkış tutabilir? Kimler, “Dedelerini denize döken Atatürk’ten bu Haçlı’nın bir cumhuriyet üniversitesinde zehir kusarak intikam almasına” çanak tutabilir? Hem de Atatürk’ün kurduğu devletin üniversitesinde… “Bir Yunan artığına değerlerimize hakaret ettiren bu örümcek kafalılar” kim?

Fesli deli Kadirlerin, İngiliz aşığı şeyhlerin, Türk düşmanı Arap sevicilerin ektiği tohumlar meyveye durdu anlaşılan… Yapılanın “keşke Yunan kazansaydı”demekten farkı var mı? Bu alkışların “yobazların Atatürk heykellerine saldırısı”ndan farkı var mı? Bu gafletin “İngiliz, Müslüman yazar, Kemalistleri kızdırdı” başlığı atan yobaz gazetenin düşmanlığından farkı var mı? Bu Türk ve cumhuriyet düşmanları, FETÖ’nün siyasî ayakları ve üniversitelerdeki kripto kadrolar temizlenmedikçe, bu milletin başı dertten kurtulmayacak, hâlâ anlamıyor musunuz? Vay benim gafil üniversitelerime, vay benim şuursuz muhafazakâr gençliğime!

MUSTAFA ÖNDER

Haberin etiketleri:

MUSTAFA, ÖNDER


Haber okunma sayısı: 112

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU : Diyorlar ki: “Çalınan ne, hırsız nerede?”

Türk Ceza Kanunu’nun hırsızlık suçunu düzenleyen maddesinde bile, eylemin tanımı yapılırken, “çalma”

ORHAN KARATAŞ : Sandık kimlere teslim edilmiş?

Seçimin namusu sandık kurulu başkanı ve üyelerine emanettir. YSK’nın gerekçeli kararında tam da bu noktadaki

YILDIRAY ÇİÇEK : Oğlun Ekrem, Pinokyo'ya rahmet okutur ana!

Ekrem İmamoğlu son günlerde ne söylerse hepsi yalan çıkmaktadır. Çok sinirli, çok agresif, çok telaşlı

ELNUR PAŞA : Azerbaycan Halk Cumhuriyeti 101 yaşında

Enver Paşa’nın talimatı ve Nuri Paşa’nın komutanlığıyla Kafkas İslam Ordusu Bakü’yü geri alarak, Bakü

ALİ GÜLER : Samsun’a çıkarken, sadece Türk milletine güvendim

Arkadaşlar, ben 1919 senesi Mayıs ayı içinde Samsun’a çıktığım gün elimde maddi hiçbir kuvvet yoktu.

ÖZGÜR KAYA : Kadın sigortalının hakları

Sosyal Güvenlik Kurumu Emekli Aylığı vermek ve Sağlık Hizmeti sunmanın dışında Sigortalılarına pek çok

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL